De Jucy Crib is een budget slaapauto voor 2 personen en ideaal voor reizigers die zo eenvoudig mogelijk willen reizen. Je slaapt in de auto en kookt buiten aan de achterzijde met de bijgeleverde kampeeruitrusting. Hier zit een kleine koelbox bij, maar de bergruimte ontbreekt. Deze camper is compact, wendbaar en vooral geschikt voor korte routes of stedelijke reizen. Wil je iets meer ruimte en comfort, dan is de Jucy Condo een beter alternatief.
De Jucy Crib is te huur in Auckland, Christchurch, Queenstown.
Eénrichtingshuur is vaak mogelijk, maar moet eerst worden aangevraagd.
| Voertuig | |
|---|---|
| Let op | Deze camper heeft een dubbele accu en geen aansluiting op 240V |
| Camperleeftijd | Het voertuig is in gebruik genomen tussen 2004–2007, interieur uit 2023 of nieuwer |
| Geschikt voor | 2 Volwassenen |
| Aandrijving | 2WD |
| Motor | Benzine |
| Versnelling | Automaat |
| Lengte | 4,60 m |
| Breedte | 1,60 m |
| Hoogte | 1,80 m |
| Stahoogte binnen | 1,20 m |
| Brandstoftank | 60 liter |
| Brandstofverbruik | 10 -12 ltr/100km |
| Gordel bestuurdersruimte | 2 gordels |
| Gordel leefruimte | 0 gordels |
| Stuurbekrachtiging | Ja |
| Watertank | Ja |
| Watertank capaciteit | 25 liter |
| Afvalwatertank | Nee |
| Koud water | Ja |
| Warm water | Nee |
| Interne doorloop | Nee |
| GPS | Nee |
| Slide out | Nee |
| Capaciteit | |
| Volwassenen | 2 |
| Kinderen | 0 |
| Max Babyzitjes | 0 |
| Max Zitverhogers | 0 |
| Keuken | |
| Koelkast | Ja (koelbox, 18 liter) |
| Vriezer | Nee |
| Magnetron | Nee |
| Gasfornuis | Ja |
| Gasfornuis capaciteit | 1 pit |
| Oven | Nee |
| Grill | Nee |
| Bedden | |
| Aantal bedden | 1 |
| Bedafmetingen | 1,70 X 1,22 (lengte x breedte) |
| Extra’s | |
| Douche | Nee |
| Toilet | Nee |
| TV/DVD | Ja |
| Radio/CD | Ja |
| Luifel aanwezig | Nee |
| Kluisje | Nee |
| Airco/verwarming | |
| Airco bestuurdersruimte | Ja |
| Airco leefruimte | Nee |
| Verwarming bestuurdersruimte | Ja |
| Verwarming leefruimte | Nee |
Informatie Verhuurder
Deze gegevens zijn een indicatie van het voertuig. Specificaties kunnen ter plekke afwijken van de hiernaast genoemde. Dit is afhankelijk van het bouwjaar en de beschikbaarheid. Ook kunnen er (kleine) verschillen zijn tussen de modellen die in Australië of Nieuw-Zeeland verhuurd worden. Wanneer blijkt dat de verhuurder wegens onvoorziene omstandigheden het gereserveerde campertype niet kan leveren, behoudt hij het recht voor deze te vervangen voor een vergelijkbaar of groter campertype. Eventuele extra kosten die hieruit voortvloeien, voor bijvoorbeeld brandstofverbruik, campingplaatsen, ferry overtocht e.d. komen niet in aanmerking voor restitutie en worden niet vergoed door de verhuurder en/of Campers Down Under.
I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.



























In een uur tijd geeft Karin, eigenaresse van Campers Down Under, praktische tips over routes, bezienswaardigheden, beste reistijd, campertypes en kosten. Je krijgt duidelijke info én je kunt je vragen live stellen via de chat. Dus meld je nu aan!