De Jucy Condo is een compacte vierpersoons budgetcamper met twee bedden boven elkaar. Deze camper is geschikt voor gezinnen of vrienden die betaalbaar willen reizen en geen uitgebreide voorzieningen nodig hebben. Het biedt een vast toilet in Nieuw-Zeeland en een Porta Potti toilet op aanvraag in Australië, airco, kookplaat en ruimte voor twee kinderzitjes. De indeling is eenvoudig en praktisch, gericht op functioneel gebruik onderweg. Zoek je jongere campers met meer comfort, dan zijn de Koru Star-klasse van Wendekreisen of Go Cheap voor Australië betere alternatieven.
De Jucy Condo is te huur in Adelaide, Brisbane, Cairns, Darwin, Melbourne, Perth, Sydney.
Eénrichtingshuur is vaak mogelijk, maar moet eerst worden aangevraagd.
| Voertuig | |
|---|---|
| Camperleeftijd | Het voertuig is in gebruik genomen tussen 2007–2019 (AU) of 2005–2013 (NZ) en het interieur is uit 2023 of nieuwer. |
| Geschikt voor | 4 Volwassenen |
| Rijbewijs | B |
| Aandrijving | 2WD |
| Motor | Benzine |
| Versnelling | Automaat |
| Lengte | 4,70 m |
| Breedte | 1,68 m |
| Hoogte | 3,00 m |
| Stahoogte binnen | 1,92 m |
| Brandstoftank | 70 liter |
| Brandstofverbruik | 10 – 12 ltr/100km |
| Gordel bestuurdersruimte | 2 gordels |
| Gordel leefruimte | 2 gordels |
| Stuurbekrachtiging | Ja |
| Watertank | Ja |
| Watertank capaciteit | 55 liter |
| Afvalwatertank | Ja |
| Afvalwatertank capaciteit | 60 liter |
| Koud water | Ja |
| Warm water | Nee |
| Interne doorloop | Nee |
| GPS | Nee |
| Slide out | Nee |
| Capaciteit | |
| Volwassenen | 4 |
| Kinderen | 0 |
| Max aantal babyzitjes | 2 of |
| Max aantal zitverhogers | 2 |
| Keuken | |
| Koelkast | Ja |
| Koelkast inhoud | 80 liter |
| Vriezer | Ja |
| Magnetron | Nee |
| Gasfornuis | Ja |
| Gasfornuis capaciteit | 2 pitten |
| Oven | Nee |
| Grill | Nee |
| Bedden | |
| Aantal bedden | 2 |
| Bed boven | 1,98 X 1,35 m (lengte x breedte) |
| Bed beneden | 1,88 X 1,35 m (lengte x breedte) |
| Extra’s | |
| Douche | Nee |
| Toilet | Ja, vast toilet Nieuw-Zeeland / Porta Potti Australië op aanvraag |
| TV/DVD | Nee |
| Radio/CD | Ja, + AUX+ USB oplaadpunten |
| Luifel aanwezig | Nee |
| Kluisje | Nee |
| Airco/verwarming | |
| Airco bestuurdersruimte | Ja |
| Airco leefruimte | Nee |
| Verwarming bestuurdersruimte | Ja |
| Verwarming leefruimte | Nee |
Informatie Verhuurder
Deze gegevens zijn een indicatie van het voertuig. Specificaties kunnen ter plekke afwijken van de hiernaast genoemde. Dit is afhankelijk van het bouwjaar en de beschikbaarheid. Ook kunnen er (kleine) verschillen zijn tussen de modellen die in Australië of Nieuw-Zeeland verhuurd worden. Wanneer blijkt dat de verhuurder wegens onvoorziene omstandigheden het gereserveerde campertype niet kan leveren, behoudt hij het recht voor deze te vervangen voor een vergelijkbaar of groter campertype. Eventuele extra kosten die hieruit voortvloeien, voor bijvoorbeeld brandstofverbruik, campingplaatsen, ferry overtocht e.d. komen niet in aanmerking voor restitutie en worden niet vergoed door de verhuurder en/of Campers Down Under.


































