Jucy Crib Plus camper huren?
De Jucy Crib Plus is een budget slaapauto met daktent en geschikt voor maximaal 4 personen. Je slaapt deels in de auto en deels in de daktent. Het opzetten van de daktent duurt slechts een minuut. Koken doe je buiten aan de achterzijde met kampeeruitrusting. Hier zit een kleine koelbox bij, maar de bergruimte ontbreekt. Een praktische keuze voor reizigers die met een klein budget toch met meerdere personen willen reizen. Zoek je wel een budgetcamper maar met meer binnenruimte, dan is de Jucy Condo een beter alternatief.
De Jucy Crib Plus is te huur in Adelaide, Brisbane, Cairns, Darwin, Melbourne, Perth, Sydney.
Eénrichtingshuur is vaak mogelijk, maar moet eerst worden aangevraagd.
| Voertuig | |
|---|---|
| Camperleeftijd | Het voertuig is in gebruik genomen tussen 2001-2004 en interieur is ca. 2 jaar oud |
| Geschikt voor | 4 Volwassenen |
| Aandrijving | 2WD |
| Motor | Benzine |
| Versnelling | Automaat |
| Lengte | 4,60 m |
| Breedte | 1,60 m |
| Hoogte | 2,30 m |
| Stahoogte binnen | 1,20 m |
| Brandstoftank | 60 liter |
| Brandstofverbruik | 12 liter/100km |
| Gordel bestuurdersruimte | 2 gordels |
| Gordel leefruimte | 3 gordels |
| Stuurbekrachtiging | Ja |
| Watertank | Ja |
| Watertank capaciteit | 10 – 25 liter |
| Afvalwatertank | Nee |
| Koud water | Ja |
| Warm water | Nee |
| Interne doorloop | Nee |
| GPS | Nee |
| Slide out | Nee |
| Capaciteit | |
| Volwassenen | 4 |
| Kinderen | 0 |
| Max Babyzitjes | 0 |
| Max Zitverhogers | 2 |
| Keuken | |
| Koelkast | Ja (koelbox) |
| Koelkast inhoud | 18 liter |
| Vriezer | Nee |
| Magnetron | Nee |
| Gasfornuis | Ja |
| Gasfornuis capaciteit | 1 pit |
| Oven | Nee |
| Grill | Nee |
| Bedden | |
| Aantal bedden | 2 |
| Bed beneden | 1,80 m x 1,30 m (lengte x breedte) |
| Bed boven op dak | 1,98 m x 1,20 m (lengte x breedte) |
| Extra’s | |
| Douche | Nee |
| Toilet | Nee |
| TV/DVD | Nee |
| Radio/CD | Ja |
| Luifel aanwezig | Nee |
| Kluisje | Nee |
| Airco/verwarming | |
| Airco bestuurdersruimte | Ja |
| Airco leefruimte | Nee |
| Verwarming bestuurdersruimte | Ja |
| Verwarming leefruimte | Nee |
Informatie Verhuurder
Deze gegevens zijn een indicatie van het voertuig. Specificaties kunnen ter plekke afwijken van de hiernaast genoemde. Dit is afhankelijk van het bouwjaar en de beschikbaarheid. Ook kunnen er (kleine) verschillen zijn tussen de modellen die in Australië of Nieuw-Zeeland verhuurd worden. Wanneer blijkt dat de verhuurder wegens onvoorziene omstandigheden het gereserveerde campertype niet kan leveren, behoudt hij het recht voor deze te vervangen voor een vergelijkbaar of groter campertype. Eventuele extra kosten die hieruit voortvloeien, voor bijvoorbeeld brandstofverbruik, campingplaatsen, ferry overtocht e.d. komen niet in aanmerking voor restitutie en worden niet vergoed door de verhuurder en/of Campers Down Under.






















