RedSands Cruiser camper huren?
De RedSands The Cruiser is een compacte 2WD camper waarmee je avontuurlijk kunt reizen. Deze luxe bestelbuscamper is voorzien van o.a. een groot bed, en keuken met magnetron, een inductiekooktoestel en een grote koelkast met vriesgedeelte. Uniek is dat deze camper een luifel heeft, zodat je in de schaduw voor je camper kunt zitten. Je rijdt in een relatief zuinige diesel. De RedSands The Cruiser is iets kleiner / compacter dan de RedSands The Frontier en heeft geen toilet/douche aan boord.
De RedSands The Cruiser is te huur in Adelaide, Broome, Darwin, Perth; mooie startpunten om de zuidkust, westkust en het noorden te verkennen.
Eénrichtingshuur is vaak mogelijk, maar moet eerst worden aangevraagd.
| Voertuig | |
|---|---|
| Camperleeftijd | In gebruik sinds 2025 |
| Geschikt voor | 2 Volwassenen |
| Aandrijving | 2WD |
| Motor | Diesel |
| Versnelling | Automaat |
| Lengte | 6,00 m |
| Breedte | 2,10 m |
| Hoogte | 2,60 m |
| Stahoogte binnen | 1,60 m |
| Brandstoftank | 70 liter |
| Brandstofverbruik | 8-10 liter / 100 km |
| Gordel bestuurdersruimte | 2 gordels |
| Gordel leefruimte | 0 gordels |
| Stuurbekrachtiging | Ja |
| Watertank | Ja |
| Watertank capaciteit | 38 liter |
| Afvalwatertank | ja |
| Afvalwatertank capaciteit | 12 liter |
| Koud water | Ja |
| Warm water | Nee |
| Interne doorloop | Ja |
| GPS | Ja |
| Slide out | Nee |
| Capaciteit | |
| Volwassenen | 2 |
| Kinderen | 0 |
| Max Babyzitjes | 0 |
| Max Zitverhogers | 0 |
| Keuken | |
| Koelkast | Ja |
| Koelkast inhoud | 150 liter |
| Vriezer | Ja (koel/vries combinatie) |
| Magnetron | Ja |
| Gasfornuis | Inductie kooktoestel |
| Fornuis capaciteit | 2 pitten |
| Oven | Nee |
| Grill | Nee |
| Bedden | |
| Aantal bedden | 1 |
| Bedafmetingen | 2,00 m x 1,80 m (lengte x breedte) |
| Extra’s | |
| Douche | Nee |
| Toilet | Nee |
| TV/DVD | Nee |
| Radio | UHF Radio, USB-A, Bluetooth Audio, Apple Carplay/Android Auto |
| Luifel aanwezig | Ja |
| Extra | 1 reserveband, achteruitrijcamera, luchtcompressor, zonnepaneel, 8 airbags, Pre-collision Safety System, brandblusser, tafel, stoelen |
| Airco/verwarming | |
| Airco bestuurdersruimte | Ja |
| Airco leefruimte | Nee |
| Verwarming bestuurdersruimte | Ja |
| Verwarming leefruimte | Nee |
Informatie Verhuurder
Deze gegevens zijn een indicatie van het voertuig. Specificaties kunnen ter plekke afwijken van de hiernaast genoemde. Dit is afhankelijk van het bouwjaar en de beschikbaarheid. Ook kunnen er (kleine) verschillen zijn tussen de modellen die in Australië of Nieuw-Zeeland verhuurd worden. Wanneer blijkt dat de verhuurder wegens onvoorziene omstandigheden het gereserveerde campertype niet kan leveren, behoudt hij het recht voor deze te vervangen voor een vergelijkbaar of groter campertype. Eventuele extra kosten die hieruit voortvloeien, voor bijvoorbeeld brandstofverbruik, campingplaatsen, ferry overtocht e.d. komen niet in aanmerking voor restitutie en worden niet vergoed door de verhuurder en/of Campers Down Under.















