Apollo Endeavour camper huren?
De Apollo Endeavour Australië is een compacte 2WD camper voor reizigers met een kleiner budget. Deze camper is geschikt voor 2 volwassenen en 2 kleine kinderen, en heeft geen toilet of douche aan boord. Je slaapt en kookt eenvoudig en praktisch, wat hem vooral geschikt maakt voor campings met goede voorzieningen. Een fijne keuze als je vooral onderweg wilt zijn en de kosten laag wilt houden. Wil je een ruimere camper, dan is de Euro Camper een beter alternatief.
De Apollo Endeavour is te huur in: Adelaide, Alice Springs, Brisbane, Broome, Cairns, Darwin, Melbourne, Perth, Sydney.
One-ways zijn vaak mogelijk, maar moeten eerst worden aangevraagd.
| VOERTUIG | |
|---|---|
| Camperleeftijd |
0–4 jaar in gebruik (indicatie, geen garantie) |
| Geschikt voor | 2 Volwassenen + 2 (kleine) kinderen |
| Aandrijving | 2WD |
| Motor | Diesel |
| Versnelling | Automaat |
| Lengte | 6,10 m |
| Breedte | 2,02 m |
| Hoogte | 2,77 m |
| Stahoogte binnen | 1,96 m |
| Brandstoftank | 71 liter |
| Brandstofverbruik | 13 ltr/100km |
| Gordel bestuurdersruimte | 2 gordels |
| Gordel leefruimte | 2 gordels |
| Stuurbekrachtiging | Ja |
| Watertank | Ja |
| Watertank capaciteit | 62 liter |
| Afvalwatertank | 65 liter |
| Koud water | Ja |
| Warm water | Nee |
| Interne doorloop | Ja |
| GPS | Nee |
| Slide out | Nee |
| CAPACITEIT | |
| Volwassenen | 2 |
| Kinderen | 2 |
| Max aantal babyzitjes | 2 of |
| Max aantal zitverhogers | 2 |
| KEUKEN | |
| Koelkast | Ja |
| Koelkast inhoud | 130 liter |
| Vriezer | Ja |
| Magnetron | Ja |
| Gasfornuis | Ja |
| Gasfornuis capaciteit | 2 pitten |
| Oven | Nee |
| Grill | Nee |
| BEDDEN | |
| Aantal bedden | 2 |
| Bed boven | 1,67 X 1,19 m (lengte x breedte) |
| Bed beneden | 1,76 X 1,20 m (lengte x breedte) |
| EXTRA’S | |
| Douche | Nee |
| Toilet | Nee |
| TV/DVD | Nee |
| Radio/CD | Ja (inclusief bluetooth) |
| Luifel aanwezig | Nee |
| Kluisje | Nee |
| Extra | Achteruitrijcamera (sommige modellen), horren (deels), zonnepaneel, draaibare stoelen voorin |
| Airco/verwarming | |
| Airco bestuurdersruimte | Ja |
| Airco leefruimte | Nee |
| Verwarming bestuurdersruimte | Ja |
| Verwarming leefruimte | Nee |
Informatie Verhuurder
Deze gegevens zijn een indicatie van het voertuig. Specificaties kunnen ter plekke afwijken van de hiernaast genoemde. Dit is afhankelijk van het bouwjaar en de beschikbaarheid. Ook kunnen er (kleine) verschillen zijn tussen de modellen die in Australië of Nieuw-Zeeland verhuurd worden. Wanneer blijkt dat de verhuurder wegens onvoorziene omstandigheden het gereserveerde campertype niet kan leveren, behoudt hij het recht voor deze te vervangen voor een vergelijkbaar of groter campertype. Eventuele extra kosten die hieruit voortvloeien, voor bijvoorbeeld brandstofverbruik, campingplaatsen, ferry overtocht e.d. komen niet in aanmerking voor restitutie en worden niet vergoed door de verhuurder en/of Campers Down Under.




















In een uur tijd geeft Karin, eigenaresse van Campers Down Under, praktische tips over routes, bezienswaardigheden, beste reistijd, campertypes en kosten. Je krijgt duidelijke info én je kunt je vragen live stellen via de chat. Dus meld je nu aan!