Apollo Endeavour camper huren?
De Apollo Endeavour is een compacte 2WD camper voor 2 volwassenen en 2 kinderen, en geschikt voor reizigers met een kleiner budget. Deze camper heeft geen toilet en douche, maar is wel praktisch en eenvoudig in gebruik. De camper is voorzien van twee tweepersoonsbedden; één vast bed en één rooftop tent bed. Verder beschikt de camper over een gasfornuis, een magnetron, een eettafel met draaibare stoelen en voldoende opbergruimte onder het bed voor al je spullen. Een goede keuze als je vooral op campings met faciliteiten verblijft. Wil je een ruimere camper, dan is de Euro Camper een beter alternatief.
De Apollo Endeavour is te huur in Auckland, Christchurch, Queenstown.
Eénrichtingshuur is vaak mogelijk, maar moet eerst worden aangevraagd.
| Voertuig | |
|---|---|
| Camperleeftijd | Ongeveer 2,5 jaar in gebruik (indicatie, geen garantie) |
| Geschikt voor | 2 Volwassenen + 2 kinderen |
| Aandrijving | 2WD |
| Motor | Diesel |
| Versnelling | Automaat |
| Lengte | 5,94 m |
| Breedte | 2,06 m |
| Hoogte | 3,05 m en 4.30 m met daktent open |
| Stahoogte binnen | 1,90 m |
| Brandstoftank | 70 liter |
| Brandstofverbruik | 13 ltr/100km |
| Gordel bestuurdersruimte | 2 gordels |
| Gordel leefruimte | 2 gordels |
| Stuurbekrachtiging | Ja |
| Watertank | Ja |
| Watertank capaciteit | 50 liter |
| Afvalwatertank | 50 liter |
| Koud water | Ja |
| Warm water | Nee |
| Interne doorloop | Nee |
| GPS | Nee |
| Slide out | Nee |
| Capaciteit | |
| Volwassenen | 2 |
| Kinderen | 2 |
| Max. kinderzitjes | 2 |
| Of max. zitverhogers | 2 |
| Keuken | |
| Koelkast | Ja |
| Koelkast inhoud | 80 liter |
| Vriezer | Ja |
| Magnetron | Ja |
| Gasfornuis | Ja |
| Gasfornuis capaciteit | 2 pitten |
| Oven | Nee |
| Grill | Nee |
| Bedden | |
| Aantal bedden | 2 |
| Bed boven | 1,85 m X 1,35 m (lengte x breedte) | top roof tent |
| Bed beneden | 1,85 X 1,40 (lengte x breedte) |
| Extra’s | |
| Douche | Nee |
| Toilet | Ja |
| TV/DVD | Nee |
| Radio en extra’s | Radio, horren op ramen, cruise control, achteruitrij camera, draaibare stoelen, USB en USB-C in leefruimte. |
| Luifel aanwezig | Nee |
| Kluisje | Nee |
| Airco/verwarming | |
| Airco bestuurdersruimte | Ja |
| Airco leefruimte | Nee |
| Verwarming bestuurdersruimte | Ja |
| Verwarming leefruimte | Nee |
Informatie Verhuurder
Deze gegevens zijn een indicatie van het voertuig. Specificaties kunnen ter plekke afwijken van de hiernaast genoemde. Dit is afhankelijk van het bouwjaar en de beschikbaarheid. Ook kunnen er (kleine) verschillen zijn tussen de modellen die in Australië of Nieuw-Zeeland verhuurd worden. Wanneer blijkt dat de verhuurder wegens onvoorziene omstandigheden het gereserveerde campertype niet kan leveren, behoudt hij het recht voor deze te vervangen voor een vergelijkbaar of groter campertype. Eventuele extra kosten die hieruit voortvloeien, voor bijvoorbeeld brandstofverbruik, campingplaatsen, ferry overtocht e.d. komen niet in aanmerking voor restitutie en worden niet vergoed door de verhuurder en/of Campers Down Under.






























