RedSands The Wanderer Outback camper huren?
De RedSands The Wanderer Outback is vergelijkbaar met de Luxe-variant, maar nog meer gericht op reizen door afgelegen gebieden. Je slaapt binnen in de camper, kookt buiten en beschikt over een luifel, met een stevige en praktische setup die is ontworpen voor intensief 4WD-gebruik. Geschikt voor 2 personen die graag offroad reizen en waarde hechten aan kwaliteit en betrouwbaarheid. Zoek je een iets meer betaalbare optie, dan is de Britz Maverick een beter alternatief.
De RedSands The Wanderer Outback is te huur in Adelaide, Broome, Darwin, Perth; mooie startpunten om de zuidkust, westkust en het noorden te verkennen.
Eénrichtingshuur is vaak mogelijk, maar moet eerst worden aangevraagd.
| Voertuig | |
|---|---|
| Camperleeftijd | In gebruik sinds 2024 |
| Model | Toyota Hilux 4WD |
| Geschikt voor | 2 Volwassenen |
| Rijbewijs | B |
| Aandrijving | 4WD |
| Motor | Diesel |
| Versnelling | Automaat |
| Lengte | 5,20 m |
| Breedte | 2,00 m |
| Hoogte | 2,50 m |
| Brandstoftank | 142 liter |
| Brandstofverbruik | 12 – 14 ltr/100km |
| Gordel bestuurdersruimte | 2 gordels |
| Gordel leefruimte | 0 gordels |
| Stuurbekrachtiging | Ja |
| Watertank | Ja |
| Watertank capaciteit | 80 liter |
| Afvalwatertank | Nee |
| Koud water | Ja |
| Warm water | Nee |
| Interne doorloop | Nee |
| GPS | Ja |
| Slide out | Nee |
| Capaciteit | |
| Volwassenen | 2 |
| Kinderen | 0 |
| Max aantal babyzitjes | 0 |
| Max aantal zitverhogers | 0 |
| Keuken | |
| Koelkast | Ja |
| Koelkast inhoud | 80 liter |
| Vriezer | Nee |
| Magnetron | Nee |
| Gasfornuis | Ja |
| Gasfornuis capaciteit | 2 pitten |
| Oven | Nee |
| Grill | Nee |
| Bedden | |
| Aantal bedden | 1 |
| Bedafmetingen | 2,03 x 1,53 m (lengte x breedte) |
| Extra’s | |
| Douche | Ja, solardouche |
| Toilet | Nee |
| TV/DVD | Nee |
| Radio/CD | Ja, + USB, Apple Carplay/Android Auto |
| Luifel aanwezig | Ja |
| Kluisje | Nee |
| Extra | 2 reservebanden, achteruitrijcamera, op afstand bedienbare LED-lampen, luchtcompressor, zonnepaneel, heavy duty all terrain banden, tafel, stoelen, UHF radio |
| Airco/verwarming | |
| Airco bestuurdersruimte | Ja |
| Airco leefruimte | Nee |
| Verwarming bestuurdersruimte | Ja |
| Verwarming leefruimte | Nee |
Informatie Verhuurder
Deze gegevens zijn een indicatie van het voertuig. Specificaties kunnen ter plekke afwijken van de hiernaast genoemde. Dit is afhankelijk van het bouwjaar en de beschikbaarheid. Ook kunnen er (kleine) verschillen zijn tussen de modellen die in Australië of Nieuw-Zeeland verhuurd worden. Wanneer blijkt dat de verhuurder wegens onvoorziene omstandigheden het gereserveerde campertype niet kan leveren, behoudt hij het recht voor deze te vervangen voor een vergelijkbaar of groter campertype. Eventuele extra kosten die hieruit voortvloeien, voor bijvoorbeeld brandstofverbruik, campingplaatsen, ferry overtocht e.d. komen niet in aanmerking voor restitutie en worden niet vergoed door de verhuurder en/of Campers Down Under.

















