RedSands Wanderer Luxe camper huren?
De RedSands The Wanderer Luxe is een hoogwaardige 4WD-camper waarbij je binnen slaapt op een vast bed. Deze camper combineert comfort met offroad mogelijkheden en is geschikt voor 2 personen. Dankzij de luifel en doordachte indeling leef je grotendeels buiten, terwijl je binnen beschikt over een comfortabele slaapruimte. Een fijne keuze als je luxe en vrijheid wilt combineren. Zoek je een iets meer betaalbare camper, dan is de Britz Maverick of de Wanderer Outback een beter alternatief.
De RedSands The Wanderer Luxe is te huur in Adelaide, Broome, Darwin, Perth; mooie startpunten om de zuidkust, westkust en het noorden te verkennen.
Eénrichtingshuur is vaak mogelijk, maar moet eerst worden aangevraagd.
| Voertuig | |
|---|---|
| Camperleeftijd | In gebruik sinds voorjaar 2025 |
| Model | Toyota Hilux 4WD (single cab) |
| Geschikt voor | 2 Volwassenen |
| Rijbewijs | B |
| Aandrijving | 4WD |
| Motor | Diesel |
| Versnelling | Automaat |
| Lengte | 5,95 m |
| Breedte | 2,17 m |
| Hoogte | 2,60 m |
| Brandstoftank | 142 liter |
| Brandstofverbruik | 12 – 14 ltr/100km |
| Gordel bestuurdersruimte | 2 gordels |
| Gordel leefruimte | 0 gordels |
| Stuurbekrachtiging | Ja |
| Watertank | Ja |
| Watertank capaciteit | 80 liter |
| Afvalwatertank | Nee |
| Koud water | Ja |
| Warm water | Nee |
| Interne doorloop | Nee |
| GPS | Ja |
| Slide out | Nee |
| Capaciteit | |
| Volwassenen | 2 |
| Kinderen | 0 |
| Max aantal babyzitjes | 0 |
| Max aantal zitverhogers | 0 |
| Keuken | |
| Koelkast | Ja |
| Koelkast inhoud | 80 liter |
| Vriezer | Nee |
| Magnetron | Nee |
| Gasfornuis | Ja |
| Gasfornuis capaciteit | 2 pitten |
| Oven | Nee |
| Grill | Nee |
| Bedden | |
| Aantal bedden | 1 |
| Bedafmetingen | 1,95 x 1,53 m (lengte x breedte) |
| Extra’s | |
| Douche | Ja, buitendouche |
| Toilet | Nee |
| TV/DVD | Nee |
| Radio/CD | Ja, + bluetooth audio, Apple CarPlay / Android Auto |
| Luifel aanwezig | Ja |
| Kluisje | Nee |
| Extra | 2 reservebanden, achteruitrijcamera, luchtcompressor, zonnepaneel, solar douche, heavy duty all terrain banden, tafel, stoelen, automatisch dak, UHF radio, Nespresso apparaat |
| Airco/verwarming | |
| Airco bestuurdersruimte | Ja |
| Airco leefruimte | Nee |
| Verwarming bestuurdersruimte | Ja |
| Verwarming leefruimte | Nee |
Informatie Verhuurder
Deze gegevens zijn een indicatie van het voertuig. Specificaties kunnen ter plekke afwijken van de hiernaast genoemde. Dit is afhankelijk van het bouwjaar en de beschikbaarheid. Ook kunnen er (kleine) verschillen zijn tussen de modellen die in Australië of Nieuw-Zeeland verhuurd worden. Wanneer blijkt dat de verhuurder wegens onvoorziene omstandigheden het gereserveerde campertype niet kan leveren, behoudt hij het recht voor deze te vervangen voor een vergelijkbaar of groter campertype. Eventuele extra kosten die hieruit voortvloeien, voor bijvoorbeeld brandstofverbruik, campingplaatsen, ferry overtocht e.d. komen niet in aanmerking voor restitutie en worden niet vergoed door de verhuurder en/of Campers Down Under.



















