RedSands The Frontier camper huren?
Deze gloednieuwe RedSands The Frontier is beschikbaar voor reizen vanaf 01-09-2026. Het is een luxe, compacte maar ruime 2WD bestelbuscamper van Mercedes. Hij is geschikt voor 2 personen en is voorzien van onder andere een groot bed, magnetron, grote koelkast met vriesvak en een inductieplaat. Een fijne camper, ook voor langere mensen, dankzij de stahoogte in de leefruimte van 1.90 meter en de bedlengte van 2 meter. Uniek is dat deze camper een luifel heeft, zodat je in de schaduw voor je camper kunt zitten. De RedSands The Frontier is iets langer en ruimer dan de RedSands The Cruiser.
De RedSands The Frontier is te huur in Adelaide, Broome, Darwin, Perth; mooie startpunten om de zuidkust, westkust en het noorden te verkennen.
Eénrichtingshuur is vaak mogelijk, maar moet eerst worden aangevraagd.
| Voertuig | |
|---|---|
| Let op: | Beschikbaar vanaf 01-09-2026 |
| Camperleeftijd | 0–1 jaar in gebruik |
| Geschikt voor | 2 Volwassenen |
| Aandrijving | 2WD |
| Motor | Diesel |
| Versnelling | Automaat |
| Lengte | 7,00 m |
| Breedte | 2,00 m |
| Hoogte | 2,90 m |
| Stahoogte binnen | 1,90 m |
| Brandstoftank | 93 liter |
| Brandstofverbruik | 11-13 liter / 100 km |
| Gordel bestuurdersruimte | 2 gordels |
| Gordel leefruimte | 0 gordels |
| Stuurbekrachtiging | Ja |
| Watertank | Ja |
| Watertank capaciteit | 110 liter |
| Afvalwatertank | ja |
| Afvalwatertank capaciteit | 87 liter |
| Koud water | Ja |
| Warm water | Ja (15 liter) |
| Interne doorloop | Ja |
| GPS | Ja |
| Slide out | Nee |
| Capaciteit | |
| Volwassenen | 2 |
| Kinderen | 0 |
| Max Babyzitjes | 0 |
| Max Zitverhogers | 0 |
| Keuken | |
| Koelkast | Ja |
| Koelkast inhoud | 190 liter |
| Vriezer | Ja (koel/vries combinatie) |
| Magnetron | Ja |
| Kooktoestel | Inductie kooktoestel |
| Kooktoestel capaciteit | 2 platen |
| Oven | Nee |
| Grill | Nee |
| Bedden | |
| Aantal bedden | 1 |
| Bedafmetingen | 2,00 m x 1,75 m (lengte x breedte) |
| Extra’s | |
| Douche | Ja |
| Toilet | Ja |
| TV | Ja |
| Radio | UHF Radio, USB-A, Bluetooth Audio, Apple Carplay/Android Auto |
| Luifel aanwezig | Ja |
| Extra | Schuiframen met horren, zonnepaneel, brandblusser, achteruitrijcamera, kampeertafel en stoelen, keukeninventaris, beddengoed, 1 reserveband, 6 airbags |
| Airco/verwarming | |
| Airco bestuurdersruimte | Ja |
| Airco leefruimte | Ja |
| Verwarming bestuurdersruimte | Ja |
| Verwarming leefruimte | Nee |
Informatie Verhuurder
Deze gegevens zijn een indicatie van het voertuig. Specificaties kunnen ter plekke afwijken van de hiernaast genoemde. Dit is afhankelijk van het bouwjaar en de beschikbaarheid. Ook kunnen er (kleine) verschillen zijn tussen de modellen die in Australië of Nieuw-Zeeland verhuurd worden. Wanneer blijkt dat de verhuurder wegens onvoorziene omstandigheden het gereserveerde campertype niet kan leveren, behoudt hij het recht voor deze te vervangen voor een vergelijkbaar of groter campertype. Eventuele extra kosten die hieruit voortvloeien, voor bijvoorbeeld brandstofverbruik, campingplaatsen, ferry overtocht e.d. komen niet in aanmerking voor restitutie en worden niet vergoed door de verhuurder en/of Campers Down Under.


















