Britz Warrior 4WD camper huren?
De Britz Warrior is een modern voertuig dat volledig is uitgerust voor 4WD avonturen. Deze camper is robuust en geschikt voor reizigers die graag van de gebaande paden afgaan. Je slaapt in twee daktenten, wat deze camper geschikt maakt voor maximaal 4 personen. Een goede keuze als je op zoek bent naar een stevige 4WD camper met een betrouwbare uitrusting.
De Britz Warrior 4WD camper is te huur in: Adelaide (*), Alice Springs, Brisbane, Broome, Cairns, Darwin, Melbourne, Perth, Sydney.
(*) Ophalen en inleveren vanaf 01 december 2026.
Eénrichtingshuur is vaak mogelijk, maar moet eerst worden aangevraagd
| Voertuig | |
|---|---|
| Camperleeftijd | 0-2 jaar in gebruik |
| Model | Ford Ranger of vergelijkbaar |
| Geschikt voor | 4 Volwassenen |
| Aandrijving | 4WD |
| Motor | Diesel, 140 liter tank |
| Versnelling | Automaat |
| Lengte | 5,70 m |
| Breedte | 1,90 m |
| Hoogte | 2,70 m (3,60 m met rooftop tent open) |
| Stahoogte binnen | n.v.t. |
| Gordel bestuurdersruimte | 2 gordels |
| Gordel leefruimte | 2 gordels |
| Stuurbekrachtiging | Ja |
| Watertank | Ja |
| Watertank capaciteit | 20 liter (+ 20 liter jerrycan) |
| Afvalwatertank | Ja, in jerrycan |
| Afvalwatertank capaciteit | 20 liter |
| Koud water | Ja |
| Warm water | Nee |
| Interne doorloop | Nee |
| GPS | Nee |
| Slide out | Nee |
| Capaciteit | |
| Volwassenen | 4 |
| Kinderen | 0 |
| Max aantal babyzitjes | 2 of |
| Max aantal zitverhogers | 2 |
| Keuken | |
| Koelkast | Ja, 40 liter |
| Vriezer | Nee |
| Magnetron | Nee |
| Gasfornuis | Ja |
| Gasfornuis capaciteit | 2 pitten |
| Oven | Nee |
| Grill | Nee |
| Bedden | |
| Aantal bedden | 2 |
| Bed eerste daktent | 1,98 X 1,52 m (lengte x breedte) |
| Bed tweede daktent | 2,06 X 1,43 m (lengte x breedte) |
| Extra’s | |
| Douche | Nee |
| Toilet | Nee |
| TV/DVD | Nee |
| Radio/CD | Ja + bluetooth, USB |
| Luifel aanwezig | Ja |
| Kluisje | Nee |
| Extra | Outback safety kit, 2 campingtafels, 4 campingstoelen, achteruitrijcamera, 2 reservebanden |
| Airco/verwarming | |
| Airco bestuurdersruimte | Ja |
| Airco leefruimte | Nee |
| Verwarming bestuurdersruimte | Ja |
| Verwarming leefruimte | Nee |
Informatie Verhuurder
Deze gegevens zijn een indicatie van het voertuig. Specificaties kunnen ter plekke afwijken van de hiernaast genoemde. Dit is afhankelijk van het bouwjaar en de beschikbaarheid. Ook kunnen er (kleine) verschillen zijn tussen de modellen die in Australië of Nieuw-Zeeland verhuurd worden. Wanneer blijkt dat de verhuurder wegens onvoorziene omstandigheden het gereserveerde campertype niet kan leveren, behoudt hij het recht voor deze te vervangen voor een vergelijkbaar of groter campertype. Eventuele extra kosten die hieruit voortvloeien, voor bijvoorbeeld brandstofverbruik, campingplaatsen, ferry overtocht e.d. komen niet in aanmerking voor restitutie en worden niet vergoed door de verhuurder en/of Campers Down Under.























