Pacific Horizon Max 4 camper huren?
De Pacific Horizon Max 4 is een motorhome waarbij je van de zithoek achterin twee eenpersoonsbedden kunt maken of één groot tweepersoonsbed. Het tweede bed bevindt zich in de alkoof. Deze unieke indeling en flexibiliteit maakt de camper geschikt voor maximaal 4 personen en prettig voor reizigers die overdag meer leefruimte willen en ’s avonds flexibel willen slapen.
De Pacific Horizon Max 4 is te huur in Auckland, Christchurch en Wellington.
Eénrichtingshuur is vaak mogelijk, maar moet eerst worden aangevraagd.
| Voertuig | |
|---|---|
| Camperleeftijd | 0–4 jaar in gebruik, enkele uitzonderingen uit 2018/2019 |
| Geschikt voor | 4 Volwassenen |
| Aandrijving | 2WD |
| Motor | Diesel |
| Versnelling | Automaat |
| Lengte | 6,80 m |
| Breedte | 2,05 m |
| Hoogte | 3,05 m |
| Stahoogte binnen | 2,05 m |
| Brandstoftank | 100 liter |
| Brandstofverbruik | 11-13 liter / 100 km |
| Gordel bestuurdersruimte | 2 gordels |
| Gordel leefruimte | 2 gordels |
| Stuurbekrachtiging | Ja |
| Watertank | Ja |
| Watertank capaciteit | 120 liter |
| Afvalwatertank | Ja |
| Afvalwatertank capaciteit | 130 liter |
| Koud water | Ja |
| Warm water | Ja |
| Interne doorloop | Ja |
| GPS | Nee |
| Slide out | Nee |
| Capaciteit | |
| Volwassenen | 4 |
| Kinderen | 0 |
| Max Babyzitjes | 0 |
| Max Zitverhogers | 2 (geen ankerpunt) |
| Keuken | |
| Koelkast | Ja |
| Koelkast inhoud | 120 liter |
| Vriezer | Ja |
| Magnetron | Nee |
| Gasfornuis | Ja |
| Gadfornuis capaciteit | 3 pitten |
| Oven | Nee |
| Grill | Ja |
| Bedden | |
| Aantal bedden | 2 |
| Bedafmetingen tweepersoonsbed achter | 2,10 x 1,80 m (lengte x breedte) of op te maken als twee enkele bedden: 1,80 X 0,60 m (lengte x breedte) |
| Bedafmetingen tweepersoonsbed alkoof | 2,10 x 1,60 m (lengte x breedte) |
| Extra’s | |
| Douche | Ja |
| Toilet | Ja |
| TV/DVD | Ja, digitale monitor (DVD, USB, HDMI) |
| Radio | Ja, + USB/AUX, bluetooth |
| Luifel aanwezig | Nee |
| Extra | Achteruitrijcamera, zonnepanelen, kluisje, cruise control, horren |
| Airco/verwarming | |
| Airco bestuurdersruimte | Ja |
| Airco leefruimte | Nee |
| Verwarming bestuurdersruimte | Ja |
| Verwarming leefruimte | Ja |
Informatie Verhuurder
Deze gegevens zijn een indicatie van het voertuig. Specificaties kunnen ter plekke afwijken van de hiernaast genoemde. Dit is afhankelijk van het bouwjaar en de beschikbaarheid. Ook kunnen er (kleine) verschillen zijn tussen de modellen die in Australië of Nieuw-Zeeland verhuurd worden. Wanneer blijkt dat de verhuurder wegens onvoorziene omstandigheden het gereserveerde campertype niet kan leveren, behoudt hij het recht voor deze te vervangen voor een vergelijkbaar of groter campertype. Eventuele extra kosten die hieruit voortvloeien, voor bijvoorbeeld brandstofverbruik, campingplaatsen, ferry overtocht e.d. komen niet in aanmerking voor restitutie en worden niet vergoed door de verhuurder en/of Campers Down Under.




















In een uur tijd geeft Karin, eigenaresse van Campers Down Under, praktische tips over routes, bezienswaardigheden, beste reistijd, campertypes en kosten. Je krijgt duidelijke info én je kunt je vragen live stellen via de chat. Dus meld je nu aan!