Pacific Horizon 2+1 camper huren?
De Pacific Horizon 2+1 is een compacte bestelbuscamper, geschikt voor 2 volwassenen en 1 klein kind. Deze camper is praktisch ingericht en ideaal voor stellen die compact willen reizen, met de mogelijkheid om een kind mee te nemen. Het is voorzien van een vast ruim tweepersoonsbed, een badkamer met toilet en douche, luifel en een kinderbed. Door het formaat is hij wendbaar en prettig in gebruik, terwijl je toch alles bij je hebt voor een zelfstandige camperreis. Wil je meer ruimte, dan is de Pacific Horizon Gem 4 of Pacific Horizon Max 4 een beter alternatief.
De Pacific Horizon 2+1 is te huur in Auckland, Christchurch en Wellington.
Eénrichtingshuur is vaak mogelijk, maar moet eerst worden aangevraagd.
| Voertuig | |
|---|---|
| Camperleeftijd | In gebruik genomen tussen 2019 – 2025 |
| Geschikt voor | 2 Volwassenen + 1 kind tot 8 jaar |
| Aandrijving | 2WD |
| Motor | Diesel |
| Versnelling | Automaat |
| Lengte | 5,90 m |
| Breedte | 1,97 m |
| Hoogte | 2,70 m |
| Stahoogte binnen | 1,90 m |
| Brandstoftank | 75 liter |
| Brandstofverbruik | 9 liter / 100 km |
| Gordel bestuurdersruimte | 3 gordels |
| Gordel leefruimte | 0 gordels |
| Stuurbekrachtiging | Ja |
| Watertank | Ja |
| Watertank capaciteit | 80 liter |
| Afvalwatertank | Ja |
| Afvalwatertank capaciteit | 90 liter |
| Koud water | Ja |
| Warm water | Ja |
| Interne doorloop | Ja |
| GPS | Nee |
| Slide out | Nee |
| Capaciteit | |
| Volwassenen | 2 |
| Kinderen | 1 |
| Max Babyzitjes | 0 |
| Max Zitverhogers | 1 |
| Keuken | |
| Koelkast | Ja |
| Koelkast inhoud | 65 liter |
| Vriezer | Ja |
| Magnetron | Niet gegarandeerd |
| Gasfornuis | Ja |
| Gasfornuis capaciteit | 2 pitten |
| Oven | Nee |
| Grill | Ja |
| Bedden | |
| Aantal bedden | 2 |
| Bedafmetingen tweepersoonsbed | 2,00 x 1,65 m (lengte x breedte) of op te maken als twee enkele bedden: 2,00 X 0,60 of 0,70 m (lengte x breedte) |
| Bedafmetingen kinderbed | 1,75 x 0,54 m (lengte x breedte), max. 60 kg |
| Extra’s | |
| Douche | Ja |
| Toilet | Ja |
| TV/DVD | Ja, satelliet-tv met USB/HDMI input |
| Radio | Ja, + USB/AUX en bluetooth |
| Luifel aanwezig | Nee |
| Extra | Achteruitrijcamera, zonnepanelen, draaibare stoelen in cabine, kluisje |
| Airco/verwarming | |
| Airco bestuurdersruimte | Ja |
| Airco leefruimte | Nee |
| Verwarming bestuurdersruimte | Ja |
| Verwarming leefruimte | Ja |
Informatie Verhuurder
Deze gegevens zijn een indicatie van het voertuig. Specificaties kunnen ter plekke afwijken van de hiernaast genoemde. Dit is afhankelijk van het bouwjaar en de beschikbaarheid. Ook kunnen er (kleine) verschillen zijn tussen de modellen die in Australië of Nieuw-Zeeland verhuurd worden. Wanneer blijkt dat de verhuurder wegens onvoorziene omstandigheden het gereserveerde campertype niet kan leveren, behoudt hij het recht voor deze te vervangen voor een vergelijkbaar of groter campertype. Eventuele extra kosten die hieruit voortvloeien, voor bijvoorbeeld brandstofverbruik, campingplaatsen, ferry overtocht e.d. komen niet in aanmerking voor restitutie en worden niet vergoed door de verhuurder en/of Campers Down Under.


























