Pacific Horizon Sam 6 camper huren?
De Pacific Horizon Sam 6 is een ruime motorhome geschikt voor maximaal 6 personen waarbij je van de zithoek achterin twee eenpersoonsbedden kunt maken of één groot tweepersoonsbed. Hierboven is nog een vast tweepersoonsbed geplaatst. Het derde bed bevindt zich in de alkoof. Er past zelfs een campingbedje achterin en de keuken heeft een inductieplaat. Door de draaibare stoelen van de cabine zijn er twee zithoeken voorin. Een fijne keuze voor gezinnen of groepen die graag samen reizen en vaste slaapplaatsen belangrijk vinden.
De Pacific Horizon Sam 6 is te huur in Auckland, Christchurch en Wellington.
Eénrichtingshuur is vaak mogelijk, maar moet eerst worden aangevraagd.
| Voertuig | |
|---|---|
| Camperleeftijd | In gebruik genomen tussen 2022 en 2025 |
| Geschikt voor | 4 Volwassenen |
| Aandrijving | 2WD |
| Motor | Diesel |
| Versnelling | Automaat |
| Lengte | 7,40 m |
| Breedte | 2,20 m |
| Hoogte | 3,20 m |
| Stahoogte binnen | 2,20 m |
| Brandstoftank | 75 liter |
| Brandstofverbruik | 11-13 liter / 100 km |
| Gordel bestuurdersruimte | 2 gordels |
| Gordel leefruimte | 2 gordels |
| Stuurbekrachtiging | Ja |
| Watertank | Ja |
| Watertank capaciteit | 120 liter |
| Afvalwatertank | Ja |
| Afvalwatertank capaciteit | 130 liter |
| Koud water | Ja |
| Warm water | Ja |
| Interne doorloop | Ja |
| GPS | Nee |
| Slide out | Nee |
| Capaciteit | |
| Volwassenen | 4 |
| Kinderen | 0 |
| Max Babyzitjes | 3 of |
| Max Zitverhogers | 3 |
| Keuken | |
| Koelkast | Ja |
| Koelkast inhoud | 120 liter |
| Vriezer | Ja |
| Magnetron | Ja |
| Gasfornuis | Ja |
| Gadfornuis capaciteit | 3 pitten |
| Oven | Nee |
| Grill | Ja |
| Bedden | |
| Aantal bedden | 3 |
| Bedafmetingen tweepersoonsbed achter beneden | 2,20 x 1,60 m (lengte x breedte) of op te maken als twee enkele bedden: 1,60 X 0,70 m (lengte x breedte) |
| Bedafmetingen tweepersoonsbed achter boven | 2,20 x 1,45 m (lengte x breedte) |
| Bedafmetingen tweepersoonsbed alkoof | 2,10 x 1,40 m (lengte x breedte) |
| Extra’s | |
| Douche | Ja |
| Toilet | Ja |
| TV/DVD | Ja, digitale monitor (DVD, USB, HDMI), smart-TV niet gegarandeerd |
| Radio | Ja, + USB/AUX, bluetooth |
| Luifel aanwezig | Nee |
| Extra | Achteruitrijcamera, zonnepanelen, draaibare stoelen in cabine (niet gegarandeerd), kluisje, cruise control, horren |
| Airco/verwarming | |
| Airco bestuurdersruimte | Ja |
| Airco leefruimte | Nee |
| Verwarming bestuurdersruimte | Ja |
| Verwarming leefruimte | Ja |
Informatie Verhuurder
Deze gegevens zijn een indicatie van het voertuig. Specificaties kunnen ter plekke afwijken van de hiernaast genoemde. Dit is afhankelijk van het bouwjaar en de beschikbaarheid. Ook kunnen er (kleine) verschillen zijn tussen de modellen die in Australië of Nieuw-Zeeland verhuurd worden. Wanneer blijkt dat de verhuurder wegens onvoorziene omstandigheden het gereserveerde campertype niet kan leveren, behoudt hij het recht voor deze te vervangen voor een vergelijkbaar of groter campertype. Eventuele extra kosten die hieruit voortvloeien, voor bijvoorbeeld brandstofverbruik, campingplaatsen, ferry overtocht e.d. komen niet in aanmerking voor restitutie en worden niet vergoed door de verhuurder en/of Campers Down Under.
























