McRent Comfort Luxury camper huren?
De McRent Comfort Luxury is een luxe integraal camper voor 4 personen met een vrijstaand bed achterin. Daarnaast is er nog een hefbed voorin. Deze camper is gericht op comfort en rust en is ideaal voor reizigers die waarde hechten aan een ruime leefruimte en een vaste slaapplaats. Een fijne keuze voor stellen die net wat meer luxe zoeken. McRent biedt luxe Europese campers en heeft maar een kleine vloot, dus wij adviseren om minimaal een jaar voor vertrek te boeken! Is deze camper uitverkocht, dan zijn de Maui Beach of Pacific Horizon Max 4 goede alternatieven.
De McRent Comfort Luxury is te huur in Auckland en Christchurch, ideale startpunten voor zowel het Noorder- als Zuidereiland.
Eénrichtingshuur is vaak mogelijk, maar moet eerst worden aangevraagd.
| Voertuig | |
|---|---|
| Let op | Bij McRent huur je een camper in de categorie Comfort Luxury. Een specifieke fabrikant, type of indeling is niet gegarandeerd. Bij de McRent campers in Nieuw-Zeeland bevindt het stuur zich aan de rechterzijde in tegenstelling tot hetgeen op de foto’s zichtbaar is. |
| Campermodel | Sunlight I69L of vergelijkbaar |
| Camperleeftijd | 0–2 jaar in gebruik |
| Geschikt voor | 4 Volwassenen |
| Rijbewijs | B |
| Aandrijving | 2WD |
| Motor | Diesel |
| Brandstoftank | 90 liter |
| Brandstofverbruik | 11 – 12 ltr / 100 km |
| Versnelling | Automaat |
| Lengte | 7,41 m |
| Breedte | 2,32 m |
| Hoogte | 2,93 m |
| Stahoogte binnen | 2,13 m |
| Stuurbekrachtiging | Ja |
| Watertank | Ja |
| Watertank capaciteit | 122 liter |
| Afvalwatertank | Ja |
| Afvalwatertank capaciteit | 90 liter |
| Koud water | Ja |
| Warm water | Ja |
| Interne doorloop | Ja |
| Capaciteit | |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 4 |
| Kinderautostoel/zitverhoger | 2 |
| Keuken | |
| Koelkast | Ja, 99 liter |
| Vriezer | Ja |
| Magnetron | Nee |
| Gasfornuis | Ja |
| Gasfornuis capaciteit | 3 pitten |
| Oven | Ja |
| Bedden | |
| Aantal bedden | 2 |
| Bed achter | 1,95 X 1,50 m (lengte X breedte) |
| Bed voorin (hefbed) | 2,00 X 1,50 m (lengte X breedte) |
| Extra’s | |
| Douche | Ja |
| Toilet | Ja |
| TV/DVD | Smart TV |
| Radio | Ja |
| Luifel aanwezig | Ja |
| Kluisje | Nee |
| Extra | Fietsrek, Apple CarPlay en Android Auto |
| Airco/verwarming | |
| Airco bestuurdersruimte | Ja |
| Airco leefruimte | Nee |
| Verwarming bestuurdersruimte | Ja |
| Verwarming leefruimte | Ja |
Informatie Verhuurder
Deze gegevens zijn een indicatie van het voertuig. Specificaties kunnen ter plekke afwijken van de hiernaast genoemde. Dit is afhankelijk van het bouwjaar en de beschikbaarheid. Ook kunnen er (kleine) verschillen zijn tussen de modellen die in Australië of Nieuw-Zeeland verhuurd worden. Wanneer blijkt dat de verhuurder wegens onvoorziene omstandigheden het gereserveerde campertype niet kan leveren, behoudt hij het recht voor deze te vervangen voor een vergelijkbaar of groter campertype. Eventuele extra kosten die hieruit voortvloeien, voor bijvoorbeeld brandstofverbruik, campingplaatsen, ferry overtocht e.d. komen niet in aanmerking voor restitutie en worden niet vergoed door de verhuurder en/of Campers Down Under.


















In een uur tijd geeft Karin, eigenaresse van Campers Down Under, praktische tips over routes, bezienswaardigheden, beste reistijd, campertypes en kosten. Je krijgt duidelijke info én je kunt je vragen live stellen via de chat. Dus meld je nu aan!