McRent Comfort Plus camper huren?
De McRent Comfort Plus is een luxe semi-integraal camper met een variabele bedindeling, geschikt voor 4 personen. De flexibele indeling maakt deze camper geschikt voor verschillende reisgezelschappen, van stellen tot kleine gezinnen. Een comfortabele camper voor een ontspannen rondreis. McRent biedt luxe Europese campers en heeft maar een kleine vloot, dus wij adviseren om minimaal een jaar voor vertrek te boeken! Is deze camper uitverkocht, dan zijn de Maui Beach of Pacific Horizon Max 4 goede alternatieven.
De McRent Comfort Plus is te huur in Auckland en Christchurch.
Eénrichtingshuur is vaak mogelijk, maar moet eerst worden aangevraagd.
| Voertuig | |
|---|---|
| Let op | Bij McRent huur je een camper in de categorie Comfort Plus. Een specifieke fabrikant, type of indeling is niet gegarandeerd. Bij de McRent campers in Nieuw-Zeeland bevindt het stuur zich aan de rechterzijde in tegenstelling tot hetgeen op de foto’s zichtbaar is. |
| Campermodel | Dethleffs Pulse T 7051 EB of vergelijkbaar |
| Camperleeftijd | 0–2 jaar in gebruik |
| Geschikt voor | 4 Volwassenen |
| Aandrijving | 2WD |
| Motor | Diesel |
| Brandstoftank | 90 liter |
| Brandstofverbruik | 10 – 12 ltr / 100 km |
| Versnelling | Automaat |
| Lengte | 7,41 m |
| Breedte | 2,33 m |
| Hoogte | 3,00 m |
| Stahoogte binnen | 2,05 m |
| Stuurbekrachtiging | Ja |
| Watertank | Ja |
| Watertank capaciteit | 116 liter |
| Afvalwatertank | Ja |
| Afvalwatertank capaciteit | 90 liter |
| Koud water | Ja |
| Warm water | Ja |
| Interne doorloop | Ja |
| Capaciteit | |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 4 |
| Kinderautostoel | 2 |
| Keuken | |
| Koelkast | Ja, 190 liter |
| Vriezer | Ja |
| Magnetron | Nee |
| Gasfornuis | Ja |
| Gasfornuis capaciteit | 3 pitten |
| Oven | Ja |
| Bedden | |
| Aantal bedden | 3 |
| Bed achter (2 enkele) | 2,10/1,85 X 0,80 m (lengte X breedte) 2,00 X 0,80 m (lengte X breedte) |
| Bed voorin (hefbed) | 2,00 X 1,40/1,10 m (lengte X breedte) |
| Extra’s | |
| Douche | Ja |
| Toilet | Ja |
| TV/DVD | Smart TV |
| Radio | Ja |
| Luifel aanwezig | Ja |
| Kluisje | Nee |
| Extra | Fietsrek, Apple CarPlay en Android Auto |
| Airco/verwarming | |
| Airco bestuurdersruimte | Ja |
| Airco leefruimte | Nee |
| Verwarming bestuurdersruimte | Ja |
| Verwarming leefruimte | Ja |
Informatie Verhuurder
Deze gegevens zijn een indicatie van het voertuig. Specificaties kunnen ter plekke afwijken van de hiernaast genoemde. Dit is afhankelijk van het bouwjaar en de beschikbaarheid. Ook kunnen er (kleine) verschillen zijn tussen de modellen die in Australië of Nieuw-Zeeland verhuurd worden. Wanneer blijkt dat de verhuurder wegens onvoorziene omstandigheden het gereserveerde campertype niet kan leveren, behoudt hij het recht voor deze te vervangen voor een vergelijkbaar of groter campertype. Eventuele extra kosten die hieruit voortvloeien, voor bijvoorbeeld brandstofverbruik, campingplaatsen, ferry overtocht e.d. komen niet in aanmerking voor restitutie en worden niet vergoed door de verhuurder en/of Campers Down Under.




















In een uur tijd geeft Karin, eigenaresse van Campers Down Under, praktische tips over routes, bezienswaardigheden, beste reistijd, campertypes en kosten. Je krijgt duidelijke info én je kunt je vragen live stellen via de chat. Dus meld je nu aan!