Maui Beach camper huren?
De Maui Beach is een motorhome voor 4 personen met een vast bed in de alkoof en een tweede bed in het zitgedeelte. Warme kleuren, een houten vloer en grote bedden met wit bedlinnen bieden alle comfort. Deze camper is geschikt voor gezinnen of stellen die graag wat meer ruimte willen en comfortabel willen reizen. De indeling is praktisch en biedt voldoende leefruimte voor langere reizen. Voor een extra toeslag kun je ook kiezen voor de Elite uitvoering waarbij de camper gegarandeerd maximaal 1 jaar in gebruik is. Heb je een extra bed nodig, dan is de Maui River een geschikt alternatief.
De Maui Beach is te huur in Australië in Adelaide, Alice Springs, Brisbane, Broome, Cairns, Darwin, Melbourne, Perth, Sydney. En de Maui Beach is te huur in Nieuw-Zeeland in Auckland, Christchurch, Queenstown.
Eénrichtingshuur in Australië of in Nieuw-Zeeland is vaak mogelijk, maar moet eerst worden aangevraagd.
| Voertuig | |
|---|---|
| Camperleeftijd | max. 2 jaar in gebruik (Australië) / max. 2,5 jaar in gebruik (Nieuw-Zeeland) |
| Geschikt voor | 4 Volwassenen |
| Aandrijving | 2WD |
| Motor | Diesel |
| Versnelling | Automaat |
| Lengte | 7,90 m (Australië) / 7,55 m (Nieuw-Zeeland) |
| Breedte | 2,45 m (Australië) / 2,25 m (Nieuw-Zeeland) |
| Hoogte | 3,35 m (Australië) / 3,40 m (Nieuw-Zeeland) |
| Stahoogte binnen | 2,00 m (Australië) / 2,15 m (Nieuw-Zeeland) |
| Brandstoftank | 100 liter (Australië) / 70 liter (Nieuw-Zeeland) |
| Brandstofverbruik | 13 ltr/100km |
| Gordel bestuurdersruimte | 2 gordels |
| Gordel leefruimte | 2 gordels |
| Stuurbekrachtiging | Ja |
| Watertank | Ja |
| Watertank capaciteit | 90 liter (Australië) / 82 liter (Nieuw-Zeeland) |
| Afvalwatertank | Ja |
| Afvalwatertank capaciteit | 90 liter (Australië) / 82 liter (Nieuw-Zeeland) |
| Koud water | Ja |
| Warm water | Ja |
| Interne doorloop | Ja |
| GPS | Nee |
| Slide out | Nee |
| Capaciteit | |
| Volwassenen | 4 |
| Kinderen | 0 |
| Max. aantal kinderautostoelen | 2 (voor kinderen tussen 0 en 4 jaar of tussen 4 en 7 jaar) |
| Keuken | |
| Koelkast | Ja |
| Koelkast inhoud | 188 liter (Australië) / 130 liter (Nieuw-Zeeland) |
| Vriezer | Ja |
| Magnetron | Ja |
| Gasfornuis | Ja |
| Gasfornuis capaciteit | 4 pitten |
| Oven | Nee |
| Grill | Nee |
| Bedden | |
| Aantal bedden | 2 |
| Bed boven de cabine | 2,25 m x 1,35 m (Australië) / 2,10 m x 1,45 m (Nieuw-Zeeland) (lengte x breedte) |
| Bed achter | 2,26 m x 1,48 m (Australië) / 2,10 m x 1,45 m (Nieuw-Zeeland) (lengte x breedte) |
| Extra’s | |
| Douche | Ja |
| Toilet | Ja |
| TV/DVD | Ja, scherm |
| Radio/CD | Ja + USB, Apple Carplay/Android Auto |
| Luifel aanwezig | Ja |
| Kluisje | Nee |
| Extra’s | Elektrisch opstapje, opbergruimte, horren, zonnepaneel, achteruitrijcamera, buitendouche (Australië) |
| Airco/verwarming | |
| Airco bestuurdersruimte | Ja |
| Airco leefruimte | Ja (Australië) / Nee (Nieuw-Zeeland) |
| Verwarming bestuurdersruimte | Ja |
| Verwarming leefruimte | Ja |
Informatie Verhuurder
Maui Beach Australië
Deze gegevens zijn een indicatie van het voertuig. Specificaties kunnen ter plekke afwijken van de hiernaast genoemde. Dit is afhankelijk van het bouwjaar en de beschikbaarheid. Ook kunnen er (kleine) verschillen zijn tussen de modellen die in Australië of Nieuw-Zeeland verhuurd worden. Wanneer blijkt dat de verhuurder wegens onvoorziene omstandigheden het gereserveerde campertype niet kan leveren, behoudt hij het recht voor deze te vervangen voor een vergelijkbaar of groter campertype. Eventuele extra kosten die hieruit voortvloeien, voor bijvoorbeeld brandstofverbruik, campingplaatsen, ferry overtocht e.d. komen niet in aanmerking voor restitutie en worden niet vergoed door de verhuurder en/of Campers Down Under.




























