Jucy Chaser camper huren
De Jucy Chaser is een compacte budgetcamper met toilet en douche aan boord. Dat maakt deze camper geschikt voor 3 personen die zelfstandig willen reizen, maar toch het gemak van eigen sanitair zoeken. Het biedt bovendien ruime opbergruimte en een koelkast van 50 liter. Let op: kinderzitjes of zitverhogers zijn niet toegestaan in dit voertuig. Heb je een kinderzitje nodig, kijk dan naar de Jucy Condo. Zoek je jongere campers met meer comfort, dan is de Koru Star-klasse van Wendekreisen een beter alternatief.
De Jucy Chaser is te huur in Auckland, Christchurch, Queenstown.
Eénrichtingshuur is vaak mogelijk, maar moet eerst worden aangevraagd.
| Voertuig | |
|---|---|
| Camperleeftijd (interieur) | Interieur is van 2023 of nieuwer, voertuig zelf in gebruik sinds 2005 of later |
| Geschikt voor | 3 Volwassenen |
| Aandrijving | 2WD |
| Motor | Benzine |
| Versnelling | Automaat |
| Lengte | 4,70 m |
| Breedte | 1,68 m |
| Hoogte | 3,00 m |
| Stahoogte binnen | 1,92 m |
| Brandstoftank | 70 liter |
| Brandstofverbruik | 12 ltr/100km |
| Gordel bestuurdersruimte | 3 gordels |
| Gordel leefruimte | 0 gordels |
| Stuurbekrachtiging | Ja |
| Watertank | Ja |
| Watertank capaciteit | 80 liter |
| Afvalwatertank | Ja |
| Afvalwatertank capaciteit | 85 liter |
| Koud water | Ja |
| Warm water | Ja |
| Interne doorloop | Nee |
| GPS | Nee |
| Slide out | Nee |
| Capaciteit | |
| Volwassenen | 3 |
| Kinderen | 0 |
| Max aanbal babyzitjes | 0 |
| Max aantal zitverhogers | 0 |
| Keuken | |
| Koelkast | Ja |
| Koelkast inhoud | 50 liter |
| Vriezer | Nee |
| Magnetron | Nee |
| Gasfornuis | Ja |
| Gasfornuis capaciteit | 2 pitten |
| Oven | Nee |
| Grill | Nee |
| Bedden | |
| Aantal bedden | 2 |
| Bed beneden | 1,88 X 1,35 m (lengte x breedte) |
| Bed boven | 1,98 X 1,35 m (lengte x breedte) |
| Extra’s | |
| Douche | Ja |
| Toilet | Ja |
| TV/DVD | Nee |
| Radio/CD | Ja, + USB, bluetooth, Apple Carplay/Android Auto |
| Luifel aanwezig | Nee |
| Kluisje | Nee |
| Airco/verwarming | |
| Airco bestuurdersruimte | Ja |
| Airco leefruimte | Nee |
| Verwarming bestuurdersruimte | Ja |
| Verwarming leefruimte | Nee |
Informatie Verhuurder
Deze gegevens zijn een indicatie van het voertuig. Specificaties kunnen ter plekke afwijken van de hiernaast genoemde. Dit is afhankelijk van het bouwjaar en de beschikbaarheid. Ook kunnen er (kleine) verschillen zijn tussen de modellen die in Australië of Nieuw-Zeeland verhuurd worden. Wanneer blijkt dat de verhuurder wegens onvoorziene omstandigheden het gereserveerde campertype niet kan leveren, behoudt hij het recht voor deze te vervangen voor een vergelijkbaar of groter campertype. Eventuele extra kosten die hieruit voortvloeien, voor bijvoorbeeld brandstofverbruik, campingplaatsen, ferry overtocht e.d. komen niet in aanmerking voor restitutie en worden niet vergoed door de verhuurder en/of Campers Down Under.




























