De Jucy Coaster is een compacte budgetcamper waarbij je de zithoek eenvoudig ombouwt tot slaapruimte. Deze camper is geschikt voor reizigers die met een kleiner budget onderweg willen zijn en geen behoefte hebben aan luxe extra’s. Koken doe je buiten en de camper is praktisch ingericht voor korte tot middellange reizen. Zoek je wel een budgetcamper, maar iets ruimer en met meer comfort om binnen te koken, dan is de Go Cheap Tamar een beter alternatief.
De Jucy Coaster is te huur in Adelaide, Brisbane, Cairns, Darwin, Melbourne, Perth, Sydney.
Eénrichtingshuur is vaak mogelijk, maar moet eerst worden aangevraagd.
| Voertuig | |
|---|---|
| Let op | Deze camper heeft een dubbele accu en geen aansluiting op 240 V |
| Camper model | LDV model |
| Camper leeftijd | In gebruik sinds 2023 |
| Interieur leeftijd | 2023 of nieuwer |
| Geschikt voor | 2 Volwassenen |
| Aandrijving | 2WD |
| Motor | Diesel |
| Versnelling | Automaat |
| Lengte | 5,90 m |
| Breedte | 2,50 m |
| Hoogte | 2,80 m |
| Stahoogte binnen | 1,64 m |
| Brandstoftank | 75 liter |
| Brandstofverbruik | 10 – 12 liter/100km |
| Gordel bestuurdersruimte | 2 gordels |
| Gordel leefruimte | 0 gordels |
| Stuurbekrachtiging | Ja |
| Watertank | Ja |
| Watertank capaciteit | 30 liter |
| Afvalwatertank | Ja |
| Afvalwatertank capaciteit | 35 liter |
| Koud water | Ja |
| Warm water | Nee |
| Interne doorloop | Nee |
| GPS | Nee |
| Slide out | Nee |
| Capaciteit | |
| Volwassenen | 2 |
| Kinderen | 0 |
| Max Babyzitjes | 0 |
| Max Zitverhogers | 0 |
| Keuken | |
| Koelkast | Ja |
| Koelkast inhoud | 35 liter |
| Vriezer | Nee |
| Magnetron | Nee |
| Gasfornuis | Ja |
| Gasfornuis capaciteit | 1 pit |
| Oven | Nee |
| Grill | Nee |
| Bedden | |
| Aantal bedden | 1 |
| Bed | 1,84 m x 1,30 m (lengte x breedte) |
| Extra’s | |
| Douche | Nee |
| Toilet | Ja (porta potti) |
| TV/DVD | Nee |
| Radio/CD | Ja |
| Luifel aanwezig | Nee |
| Extra | Cruise control, achteruitrijcamera |
| Airco/verwarming | |
| Airco bestuurdersruimte | Ja |
| Airco leefruimte | Nee |
| Verwarming bestuurdersruimte | Ja |
| Verwarming leefruimte | Nee |
Informatie Verhuurder
Deze gegevens zijn een indicatie van het voertuig. Specificaties kunnen ter plekke afwijken van de hiernaast genoemde. Dit is afhankelijk van het bouwjaar en de beschikbaarheid. Ook kunnen er (kleine) verschillen zijn tussen de modellen die in Australië of Nieuw-Zeeland verhuurd worden. Wanneer blijkt dat de verhuurder wegens onvoorziene omstandigheden het gereserveerde campertype niet kan leveren, behoudt hij het recht voor deze te vervangen voor een vergelijkbaar of groter campertype. Eventuele extra kosten die hieruit voortvloeien, voor bijvoorbeeld brandstofverbruik, campingplaatsen, ferry overtocht e.d. komen niet in aanmerking voor restitutie en worden niet vergoed door de verhuurder en/of Campers Down Under.



























In een uur tijd geeft Karin, eigenaresse van Campers Down Under, praktische tips over routes, bezienswaardigheden, beste reistijd, campertypes en kosten. Je krijgt duidelijke info én je kunt je vragen live stellen via de chat. Dus meld je nu aan!