Go Cheap Hitop camper huren?
De Go Cheap 2 Berth Hitop is een compacte 2WD camper voor 2 personen en een goede keuze voor reizigers met een kleiner budget. Je slaapt in een bed in het verhoogde dak en de camper is praktisch ingericht voor eenvoudig reizen. Deze camper heeft geen toilet, douche of airco in de leefruimte, wat hem vooral geschikt maakt voor kamperen op campings met faciliteiten. Zoek je een jongere camper met airco in de leefruimte, dan is de Cruisin´ Hitop een beter alternatief.
De Go Cheap 2 Berth Hitop is te huur in Australië in Brisbane, Cairns, Hobart, Melbourne, Perth, Sydney.
Eénrichtingshuur is vaak mogelijk, maar moet eerst worden aangevraagd.
| Voertuig | |
|---|---|
| Let op | Dit is een budgetcamper, tussen de 4 en 7 jaar in gebruik. Een huurcamper wordt intensief gebruikt met schades, gebruikssporen en slijtage tot gevolg. Hoe ouder de camper en hoe vaker verhuurd, des te groter en meer zichtbaar worden deze schades, gebruikssporen en slijtage. Desondanks krijgt Go Cheap hogere klantwaarderingen dan andere verhuurders van budgetcampers. |
| Camperleeftijd | Ongeveer 4–7 jaar in gebruik |
| Geschikt voor | 2 Volwassenen |
| Motor | Benzine |
| Versnelling | Automaat |
| Lengte | 4,90 m |
| Breedte | 1,70 m |
| Hoogte | 3,00 m |
| Stahoogte binnen | 2,00 m |
| Brandstoftank | 70 liter |
| Brandstofverbruik | 14 ltr/100km |
| Gordel bestuurdersruimte | 2 gordels |
| Gordel leefruimte | 0 gordels |
| Stuurbekrachtiging | Ja |
| Watertank | Ja |
| Watertank capaciteit | 40 liter |
| Afvalwatertank | Nee |
| Koud water | Ja |
| Warm water | Nee |
| Interne doorloop | Nee |
| GPS | Nee |
| Slide out | Nee |
| Capaciteit | |
| Volwassenen | 2 |
| Kinderen | 0 |
| Max aantal babyzitjes | 0 |
| Max aantal zitverhogers | 0 |
| Keuken | |
| Koelkast | Ja |
| Koelkast inhoud | 60 liter |
| Vriezer | Ja |
| Magnetron | Nee |
| Gasfornuis | Ja |
| Gasfornuis capaciteit | 2 pitten |
| Oven | Nee |
| Grill | Nee |
| Bedden | |
| Aantal bedden | 1 |
| Bed achter | 1,90 X 1,50 m (lengte x breedte) |
| Extra’s | |
| Douche | Nee |
| Toilet | Nee |
| TV/DVD | Nee |
| Radio/CD | Ja |
| Cruise control | Ja |
| Luifel aanwezig | Nee |
| Horren | Ja |
| Airco/verwarming | |
| Airco bestuurdersruimte | Ja |
| Airco leefruimte | Nee |
| Verwarming bestuurdersruimte | Ja |
| Verwarming leefruimte | Nee |
Informatie Verhuurder
Deze gegevens zijn een indicatie van het voertuig. Specificaties kunnen ter plekke afwijken van de hiernaast genoemde. Dit is afhankelijk van het bouwjaar en de beschikbaarheid. Ook kunnen er (kleine) verschillen zijn tussen de modellen die in Australië of Nieuw-Zeeland verhuurd worden. Wanneer blijkt dat de verhuurder wegens onvoorziene omstandigheden het gereserveerde campertype niet kan leveren, behoudt hij het recht voor deze te vervangen voor een vergelijkbaar of groter campertype. Eventuele extra kosten die hieruit voortvloeien, voor bijvoorbeeld brandstofverbruik, campingplaatsen, ferry overtocht e.d. komen niet in aanmerking voor restitutie en worden niet vergoed door de verhuurder en/of Campers Down Under.























In een uur tijd geeft Karin, eigenaresse van Campers Down Under, praktische tips over routes, bezienswaardigheden, beste reistijd, campertypes en kosten. Je krijgt duidelijke info én je kunt je vragen live stellen via de chat. Dus meld je nu aan!