Go Cheap Derwent camper huren?
De Go Cheap Derwent is een ruime 2WD motorhome voor maximaal 4 volwassenen en 2 kinderen. Deze camper is geschikt voor gezinnen of groepen die betaalbaar willen reizen. De Derwent heeft één vast bed in de alkoof, een bed dat wordt opgebouwd uit de grootste zithoek en een extra kinderbed van de zithoek in het midden. Ook is het voorzien van een keuken met een grote koelkast en een badkamer met toilet en douche. Zoek je een jongere camper, dan zijn de Cruisin´ Discovery of Cruisin´ 6 Berth Deluxe betere alternatieven.
De Go Cheap Derwent is te huur in Australië in Brisbane, Cairns, Hobart, Melbourne, Perth, Sydney.
Eénrichtingshuur is vaak mogelijk, maar moet eerst worden aangevraagd.
| Voertuig | |
|---|---|
| Let op | Dit is een budgetcamper, tussen de 4 en 7 jaar in gebruik. Een huurcamper wordt intensief gebruikt met schades, gebruikssporen en slijtage tot gevolg. Hoe ouder de camper en hoe vaker verhuurd, des te groter en meer zichtbaar worden deze schades, gebruikssporen en slijtage. |
| Camperleeftijd | Ongeveer 4–7 jaar in gebruik |
| Geschikt voor | 4 Volwassenen en 2 kinderen |
| Aandrijving | 2WD |
| Motor | Diesel |
| Versnelling | Automaat |
| Lengte | 7,20 m |
| Breedte | 2,30 m |
| Hoogte | 3,50 m |
| Stahoogte binnen | 1,98 m |
| Brandstoftank | 00 liter |
| Gordel bestuurdersruimte | 2 gordels |
| Gordel leefruimte | 4 gordels |
| Stuurbekrachtiging | Ja |
| Watertank | Ja |
| Watertank capaciteit | 125 liter |
| Afvalwatertank | Ja |
| Afvalwatertank capaciteit | 125 liter |
| Koud water | Ja |
| Warm water | Ja |
| Interne doorloop | Ja |
| GPS | Nee |
| Slide out | Nee |
| Capaciteit | |
| Volwassenen | 4 |
| Kinderen | 2 |
| Max aantal babyzitjes | 2 of |
| Max aantal zitverhogers | 2 |
| Keuken | |
| Koelkast | Ja |
| Koelkast inhoud | 190 liter |
| Vriezer | Ja |
| Magnetron | Ja |
| Gasfornuis | Ja |
| Gasfornuis capaciteit | 4 pitten |
| Oven | Nee |
| Grill | Ja |
| Bedden | |
| Aantal bedden | 3 |
| Bed boven de cabine | 2,00 X 1,30 m (lengte x breedte) |
| Bed achter | 2,10 X 1,40 m (lengte x breedte) |
| Bed midden | 1,90 X 1,20 m (lengte x breedte) |
| Extra’s | |
| Douche | Ja |
| Toilet | Ja |
| TV/DVD | Ja |
| Radio/CD | Ja, en USB en bluetooth |
| Cruise control | Ja |
| Luifel aanwezig | Ja |
| Kluisje | Nee |
| Extra | Horren, zonnepaneel |
| Airco/verwarming | |
| Airco bestuurdersruimte | Ja |
| Airco leefruimte | Ja |
| Verwarming bestuurdersruimte | Ja |
| Verwarming leefruimte | Ja |
Informatie Verhuurder
Deze gegevens zijn een indicatie van het voertuig. Specificaties kunnen ter plekke afwijken van de hiernaast genoemde. Dit is afhankelijk van het bouwjaar en de beschikbaarheid. Ook kunnen er (kleine) verschillen zijn tussen de modellen die in Australië of Nieuw-Zeeland verhuurd worden. Wanneer blijkt dat de verhuurder wegens onvoorziene omstandigheden het gereserveerde campertype niet kan leveren, behoudt hij het recht voor deze te vervangen voor een vergelijkbaar of groter campertype. Eventuele extra kosten die hieruit voortvloeien, voor bijvoorbeeld brandstofverbruik, campingplaatsen, ferry overtocht e.d. komen niet in aanmerking voor restitutie en worden niet vergoed door de verhuurder en/of Campers Down Under.





























In een uur tijd geeft Karin, eigenaresse van Campers Down Under, praktische tips over routes, bezienswaardigheden, beste reistijd, campertypes en kosten. Je krijgt duidelijke info én je kunt je vragen live stellen via de chat. Dus meld je nu aan!