Britz Voyager camper huren?
De Britz Voyager is een compacte 2WD camper voor 2 volwassenen en 2 kinderen. Deze camper is certified self-contained en beschikt over een toilet en vers- en afvalwatertanks. Het is voorzien van een vast tweepersoonsbed achterin en een unieke pop-up tent, toegankelijk via een binnenluik. Dankzij het compacte formaat is het besturen van deze camper eenvoudig. Zoek je grotere bedden, dan is de Apollo Euro Camper een beter alternatief.
De Britz Voyager is te huur in Auckland, Christchurch, Queenstown.
Eénrichtingshuur is vaak mogelijk, maar moet eerst worden aangevraagd.
| Voertuig | |
|---|---|
| Camperleeftijd | 0-2,5 jaar in gebruik |
| Geschikt voor | 2 Volwassenen en 2 kinderen |
| Aandrijving | 2WD |
| Motor | Diesel |
| Versnelling | Automaat |
| Lengte | 5,94 m |
| Breedte | 2,06 m |
| Hoogte | 3,00 m (3,05 m en 4,30 m met daktent open) |
| Stahoogte binnen | 1,90 m |
| Brandstoftank | 80 liter |
| Brandstofverbruik | 9 -13 ltr/100km |
| Gordel bestuurdersruimte | 2 gordels |
| Gordel leefruimte | 2 gordels |
| Stuurbekrachtiging | Ja |
| Watertank | Ja |
| Watertank capaciteit | 50 liter |
| Afvalwatertank | Ja |
| Afvalwatertank capaciteit | 50 liter |
| Koud water | Ja |
| Warm water | Nee |
| Interne doorloop | Ja |
| GPS | Nee |
| Slide out | Nee |
| Capaciteit | |
| Volwassenen | 2 |
| Kinderen | 2 |
| Max Babyzitjes | 2 |
| Max Zitverhogers | 2 |
| Keuken | |
| Koelkast | Ja |
| Koelkast/vriezer inhoud | 80 liter |
| Vriezer | Ja |
| Magnetron | Ja |
| Gasfornuis | Ja |
| Gasfornuis capaciteit | 2 pitten |
| Oven | Nee |
| Grill | Nee |
| Bedden | |
| Aantal bedden | 2 |
| Bed beneden | 1,85 X 1,40 m (lengte x breedte) |
| Bed pop-up tent | 1,85 X 1,35 m (lengte x breedte) |
| Extra’s | |
| Douche | Nee |
| Toilet | Ja |
| TV/DVD | Nee |
| Radio/CD | Ja + bluetooth, USB in bestuurdersruimte en USB + USB-C in leefruimte |
| Luifel aanwezig | Nee |
| Kluisje | Nee |
| Extra | Achteruitrijcamera, draaibare stoelen, horren op ramen |
| Airco/verwarming | |
| Airco bestuurdersruimte | Ja |
| Airco leefruimte | Nee |
| Verwarming bestuurdersruimte | Ja |
| Verwarming leefruimte | Nee |
Informatie Verhuurder
Deze gegevens zijn een indicatie van het voertuig. De (bed-)afmetingen kunnen afwijken van de hiernaast genoemde maten. Dit is afhankelijk van het bouwjaar en de beschikbaarheid. Ook kunnen er (kleine) verschillen zijn tussen de modellen die in Australë of Nieuw-Zeeland verhuurd worden. Wanneer blijkt dat de verhuurder wegens onvoorziene omstandigheden het gereserveerde campertype niet kan leveren, behoudt hij het recht voor deze te vervangen voor een vergelijkbaar of groter campertype. Eventuele extra kosten die hieruit voortvloeien, voor bijvoorbeeld brandstofverbruik, campingplaatsen, ferry overtocht e.d. komen niet in aanmerking voor restitutie en worden niet vergoed door de verhuurder en/of Campers Down Under.

























In een uur tijd geeft Karin, eigenaresse van Campers Down Under, praktische tips over routes, bezienswaardigheden, beste reistijd, campertypes en kosten. Je krijgt duidelijke info én je kunt je vragen live stellen via de chat. Dus meld je nu aan!