Britz Voyager camper huren?
De Britz Voyager AU is een compacte 2WD camper zonder toilet en douche, geschikt voor 2 volwassenen en 2 kleine kinderen. Deze camper is gericht op budgetvriendelijk reizen en is praktisch ingericht met slaap- en kookvoorzieningen. Een goede keuze als je licht en flexibel wilt reizen en vooral gebruikmaakt van campings. Heb je behoefte aan grotere bedden, dan is de Apollo Euro Camper of Cruisin´ Adventurer een beter alternatief.
De Britz Voyager is te huur in Adelaide, Alice Springs, Brisbane, Broome, Cairns, Darwin, Melbourne, Perth, Sydney.
Eénrichtingshuur is vaak mogelijk, maar moet eerst worden aangevraagd.
| Voertuig | |
|---|---|
| Camperleeftijd | 0-2 jaar in gebruik |
| Geschikt voor | 2 Volwassenen en 2 kinderen |
| Aandrijving | 2WD |
| Motor | Diesel |
| Versnelling | Automaat |
| Lengte | 5,94 |
| Breedte | 2,06 m |
| Hoogte | 3.05 m of 4,30 m bij daktent open |
| Stahoogte binnen | 1,90 m |
| Brandstoftank | 71 – 80 liter |
| Brandstofverbruik | 9 -13 ltr/100km |
| Gordel bestuurdersruimte | 2 gordels |
| Gordel leefruimte | 2 gordels |
| Stuurbekrachtiging | Ja |
| Watertank | Ja |
| Watertank capaciteit | 50 – 62 liter |
| Afvalwatertank | Ja |
| Afvalwatertank capaciteit | 50 – 65 liter |
| Koud water | Ja |
| Warm water | Nee |
| Interne doorloop | Ja |
| GPS | Nee |
| Slide out | Nee |
| Capaciteit | |
| Volwassenen | 2 |
| Kinderen | 2 |
| Max aantal babyzitjes | 2 of |
| Max aantal zitverhogers | 2 |
| Keuken | |
| Koelkast | Ja |
| Koelkast inhoud | 113 – 130 liter |
| Vriezer | Ja |
| Magnetron | Ja |
| Gasfornuis | Ja |
| Gasfornuis capaciteit | 2 pitten |
| Oven | Nee |
| Grill | Nee |
| Bedden | |
| Aantal bedden | 2 |
| Bed beneden | 1,76 m x 1,20 m (lengte x breedte) |
| Bed boven | 1,67 m x 1,19 m (lengte x breedte) |
| Extra’s | |
| Douche | Nee |
| Toilet | Nee |
| TV/DVD | Nee |
| Radio/CD | Ja + bluetooth, USB |
| Luifel aanwezig | Nee |
| Kluisje | Nee |
| Extra | Achteruitrijcamera, horren (deels), draaibare stoelen, zonnepaneel |
| Airco/verwarming | |
| Airco bestuurdersruimte | Ja |
| Airco leefruimte | Nee |
| Verwarming bestuurdersruimte | Ja |
| Verwarming leefruimte | Nee |
Informatie Verhuurder
Deze gegevens zijn een indicatie van het voertuig. De (bed-)afmetingen kunnen afwijken van de hiernaast genoemde maten. Dit is afhankelijk van het bouwjaar en de beschikbaarheid. Ook kunnen er (kleine) verschillen zijn tussen de modellen die in Australë of Nieuw-Zeeland verhuurd worden. Wanneer blijkt dat de verhuurder wegens onvoorziene omstandigheden het gereserveerde campertype niet kan leveren, behoudt hij het recht voor deze te vervangen voor een vergelijkbaar of groter campertype. Eventuele extra kosten die hieruit voortvloeien, voor bijvoorbeeld brandstofverbruik, campingplaatsen, ferry overtocht e.d. komen niet in aanmerking voor restitutie en worden niet vergoed door de verhuurder en/of Campers Down Under.


































In een uur tijd geeft Karin, eigenaresse van Campers Down Under, praktische tips over routes, bezienswaardigheden, beste reistijd, campertypes en kosten. Je krijgt duidelijke info én je kunt je vragen live stellen via de chat. Dus meld je nu aan!