Apollo Hitop camper huren?
De Apollo Hitop is een compacte 2WD camper voor 2 personen, is certified self-contained en beschikt over een toilet en vers- en afvalwatertanks. Dit maakt het mogelijk om ook op campings zonder faciliteiten te overnachten. Deze camper is voorzien van een tweepersoonsbed, een gasfornuis, een magnetron, een eettafel met draaibare stoelen en voldoende opbergruimte onder het bed voor je spullen. Het is eenvoudig ingericht en vooral geschikt voor budgetbewuste reizigers die flexibel willen reizen. Heb je een langer bed nodig, dan is de Euro Tourer of Euro Quest een beter alternatief. Zoek je een jongere versie van dezelfde camper, dan is de Britz Hitop een beter alternatief.
De Apollo Hitop camper is te huur in Auckland, Christchurch, Queenstown.
Eénrichtingshuur is vaak mogelijk, maar moet eerst worden aangevraagd.
| Voertuig | |
|---|---|
| Camperleeftijd | Deze camper is 0–2,5 jaar in gebruik |
| Geschikt voor | 2 Volwassenen |
| Aandrijving | 2WD |
| Motor | Diesel |
| Versnelling | Automaat |
| Lengte | 5,94 m |
| Breedte | 1,80 m |
| Hoogte | 2,76 m |
| Stahoogte binnen | 1,90 m |
| Brandstoftank | 80 liter |
| Gordel bestuurdersruimte | 2 gordels |
| Gordel leefruimte | 0 gordels |
| Stuurbekrachtiging | Ja |
| Watertank | Ja |
| Watertank capaciteit | 50 liter |
| Afvalwatertank | 50 liter |
| Koud water | Ja |
| Warm water | Nee |
| Interne doorloop | Ja |
| GPS | Nee |
| Slide out | Nee |
| Capaciteit | |
| Volwassenen | 2 |
| Kinderen | 0 |
| Max. Kinderzitjes | 0 |
| Of max. Zitverhogers | 0 |
| Keuken | |
| Koelkast | Ja |
| Koelkast inhoud | 113 liter |
| Vriezer | Ja |
| Magnetron | Ja |
| Gasfornuis | Ja |
| Gasfornuis capaciteit | 2 pitten |
| Oven | Nee |
| Grill | Nee |
| Bedden | |
| Aantal bedden | 1 |
| Bedafmetingen | 1,85 m x 1,40 m (lengte x breedte) |
| Extra’s | |
| Douche | Nee |
| Toilet | Ja |
| TV/DVD | Nee |
| Radio | Ja |
| Luifel aanwezig | Nee |
| Extra | Horren op ramen, cruise control, achteruitrij camera, draaibare stoelen, Bluetooth, USB en USB-C in leefruimte. |
| Airco/verwarming | |
| Airco bestuurdersruimte | Ja |
| Airco leefruimte | Nee |
| Verwarming bestuurdersruimte | Ja |
| Verwarming leefruimte | Nee |
Informatie Verhuurder
Deze gegevens zijn een indicatie van het voertuig. Specificaties kunnen ter plekke afwijken van de hiernaast genoemde. Dit is afhankelijk van het bouwjaar en de beschikbaarheid. Ook kunnen er (kleine) verschillen zijn tussen de modellen die in Australië of Nieuw-Zeeland verhuurd worden. Wanneer blijkt dat de verhuurder wegens onvoorziene omstandigheden het gereserveerde campertype niet kan leveren, behoudt hij het recht voor deze te vervangen voor een vergelijkbaar of groter campertype. Eventuele extra kosten die hieruit voortvloeien, voor bijvoorbeeld brandstofverbruik, campingplaatsen, ferry overtocht e.d. komen niet in aanmerking voor restitutie en worden niet vergoed door de verhuurder en/of Campers Down Under.



















In een uur tijd geeft Karin, eigenaresse van Campers Down Under, praktische tips over routes, bezienswaardigheden, beste reistijd, campertypes en kosten. Je krijgt duidelijke info én je kunt je vragen live stellen via de chat. Dus meld je nu aan!