Apollo Euro Camper huren?
De Apollo Euro Camper is een 2WD motorhome voor 4 personen, met een vast bed in de alkoof en een extra bed in de dinette. Deze camper biedt een goede balans tussen ruimte en gebruiksgemak en is geschikt voor stellen of gezinnen die comfortabel willen reizen. Heb je meer bedden nodig, dan is de Euro Deluxe een beter alternatief. Zoek je een jongere camper, dan is de Maui Beach een beter alternatief.
De Apollo Euro Camper is te huur in Australië in Adelaide, Alice Springs, Brisbane, Broome, Cairns, Darwin, Melbourne, Perth, Sydney. En de Apollo Euro Camper is te huur in Nieuw-Zeeland in Auckland, Christchurch, Queenstown.
Eénrichtingshuur in Australië of in Nieuw-Zeeland is vaak mogelijk, maar moet eerst worden aangevraagd.
| Voertuig | |
|---|---|
| Camperleeftijd | Indicatie van gebruiksduur: 0–4 jaar in Australië en 0–5 jaar in Nieuw-Zeeland |
| Geschikt voor | 2 Volwassenen en 2 kinderen |
| Aandrijving | 2WD |
| Motor | Diesel |
| Versnelling | Automaat |
| Lengte | 7,70 m |
| Breedte | 2,30 m |
| Hoogte | 3,50 m |
| Stahoogte binnen | 2,00 m |
| Brandstoftank | 75 liter |
| Brandstofverbruik | 14 ltr/100km |
| Gordel bestuurdersruimte | 2 gordels |
| Gordel leefruimte | 2 gordels |
| Stuurbekrachtiging | Ja |
| Watertank | Ja |
| Watertank capaciteit | 100 liter |
| Afvalwatertank | Ja |
| Afvalwatertank capaciteit | 100 liter |
| Koud water | Ja |
| Warm water | Ja |
| Interne doorloop | Ja |
| GPS | Nee |
| Slide out | Nee |
| Capaciteit | |
| Volwassenen | 4 |
| Kinderen | 0 |
| Max. aantal kinderautostoelen | 2 (voor kinderen tussen 0 en 4 jaar of tussen 4 en 7 jaar) |
| Keuken | |
| Koelkast | Ja |
| Koelkast inhoud | 110 liter |
| Vriezer | Ja |
| Magnetron | Ja |
| Gasfornuis | Ja |
| Gasfornuis capaciteit | 3 pitten |
| Oven | Nee |
| Grill | Nee |
| Bedden | |
| Aantal bedden | 2 |
| Bed 1 | 2,10 X 1,50 (lengte x breedte) |
| Bed 2 | 2,00 X 1,20 (lengte x breedte) |
| Extra’s | |
| Douche | Ja |
| Toilet | Ja |
| TV/DVD | Alleen DVD |
| Radio/CD | Ja |
| Luifel aanwezig | Ja (Australië) / Ja (Nieuw-Zeeland) |
| Kluisje | Nee |
| Airco/verwarming | |
| Airco bestuurdersruimte | Ja |
| Airco leefruimte | Ja (Australië) / Nee (Nieuw-Zeeland) |
| Verwarming bestuurdersruimte | Ja |
| Verwarming leefruimte | Ja (Australië) / Ja gas of diesel (Nieuw-Zeeland) |
Informatie Verhuurder
Deze gegevens zijn een indicatie van het voertuig. Specificaties kunnen ter plekke afwijken van de hiernaast genoemde. Dit is afhankelijk van het bouwjaar en de beschikbaarheid. Ook kunnen er (kleine) verschillen zijn tussen de modellen die in Australië of Nieuw-Zeeland verhuurd worden. Wanneer blijkt dat de verhuurder wegens onvoorziene omstandigheden het gereserveerde campertype niet kan leveren, behoudt hij het recht voor deze te vervangen voor een vergelijkbaar of groter campertype. Eventuele extra kosten die hieruit voortvloeien, voor bijvoorbeeld brandstofverbruik, campingplaatsen, ferry overtocht e.d. komen niet in aanmerking voor restitutie en worden niet vergoed door de verhuurder en/of Campers Down Under.
























In een uur tijd geeft Karin, eigenaresse van Campers Down Under, praktische tips over routes, bezienswaardigheden, beste reistijd, campertypes en kosten. Je krijgt duidelijke info én je kunt je vragen live stellen via de chat. Dus meld je nu aan!