Mighty Highball camper huren?
De Mighty Highball is een compacte 2WD camper voor reizigers met een kleiner budget. Deze camper heeft geen toilet en douche, maar is praktisch ingericht voor eenvoudig reizen. Een fijne keuze als je vooral buiten leeft en een betaalbare camper zoekt voor twee personen. Houd er rekening mee dat dit een oudere camper is met kans op veel gebruikerssporen en schades. Zoek je een jongere camper, dan is de Apollo Hitop, Britz Hitop of Cruisin’ Hitop (alleen Australië) een beter alternatief.
De Mighty Highball is te huur in Australië in Adelaide, Alice Springs, Brisbane, Broome, Cairns, Darwin, Melbourne, Perth, Sydney. En de Mighty Highball is te huur in Nieuw-Zeeland in Auckland, Christchurch, Queenstown.
Eénrichtingshuur in Australië of in Nieuw-Zeeland is vaak mogelijk, maar moet eerst worden aangevraagd.
| Voertuig | |
|---|---|
| Let op | Dit is een budgetcamper, tussen de 4 en 10 jaar in gebruik. Een huurcamper wordt intensief gebruikt met schades, gebruikssporen en slijtage tot gevolg. Hoe ouder de camper en hoe vaker verhuurd, des te groter en meer zichtbaar worden deze schades, gebruikssporen en slijtage. |
| Opmerking | Deze camper is niet ‘certified self-contained’ in Nieuw-Zeeland! |
| Camperleeftijd | In gebruik 4 – 8 jaar (Australië) / 7 -10 jaar (Nieuw-Zeeland) |
| Geschikt voor | 2 Volwassenen |
| Aandrijving | 2WD |
| Motor | Benzine (Australië) / Diesel (Nieuw-Zeeland) |
| Versnelling | Handgeschakeld/Automaat (Australië) / Automaat (Nieuw-Zeeland) |
| Lengte | 4,90 m (Australië) / 5,38 – 6,74 m (Nieuw-Zeeland) |
| Breedte | 1,74 m (Australië) / 1,93 m (Nieuw-Zeeland) |
| Hoogte | 2,70 m (Australië) / 2,80 m (Nieuw-Zeeland) |
| Stahoogte binnen | 1,95 m (Australië) / 2,10 m (Nieuw-Zeeland) |
| Brandstoftank | 70 liter |
| Brandstofverbruik | 12 ltr/100km |
| Gordel bestuurdersruimte | 2 gordels (3 in Nieuw-Zeeland) |
| Gordel leefruimte | 0 gordels |
| Stuurbekrachtiging | Ja |
| Watertank | Ja |
| Afvalwatertank | Ja |
| Koud water | Ja |
| Warm water | Nee |
| Interne doorloop | Nee |
| GPS | Nee |
| Slide out | Nee |
| Capaciteit | |
| Volwassenen | 2 |
| Kinderen | 0 |
| Max aantal babyzitjes | 0 |
| Max aantal zitverhogers | 1 |
| Keuken | |
| Koelkast | Ja |
| Vriezer | Ja |
| Magnetron | Ja |
| Gasfornuis | Ja |
| Gasfornuis capaciteit | 2 pitten |
| Oven | Nee |
| Grill | Nee |
| Bedden | |
| Aantal bedden | 1 (Australië) / 1 (Nieuw-Zeeland) |
| Bed achter | 1,85 X 1,55 m (lengte x breedte, Australië) / 2,00 x 1,20 m (lengte x breedte, Nieuw-Zeeland) |
| Extra’s | |
| Douche | Nee |
| Toilet | Nee (Australië)/ Ja (Nieuw-Zeeland, porta potti) |
| TV/DVD | Nee |
| Radio/CD | Ja |
| Luifel aanwezig | Nee |
| Kluisje | Nee |
| Airco/verwarming | |
| Airco bestuurdersruimte | Ja |
| Airco leefruimte | Nee |
| Verwarming bestuurdersruimte | Ja |
| Verwarming leefruimte | Nee |
Informatie Verhuurder
Deze gegevens zijn een indicatie van het voertuig. Specificaties kunnen ter plekke afwijken van de hiernaast genoemde. Dit is afhankelijk van het bouwjaar en de beschikbaarheid. Ook kunnen er (kleine) verschillen zijn tussen de modellen die in Australië of Nieuw-Zeeland verhuurd worden. Wanneer blijkt dat de verhuurder wegens onvoorziene omstandigheden het gereserveerde campertype niet kan leveren, behoudt hij het recht voor deze te vervangen voor een vergelijkbaar of groter campertype. Eventuele extra kosten die hieruit voortvloeien, voor bijvoorbeeld brandstofverbruik, campingplaatsen, ferry overtocht e.d. komen niet in aanmerking voor restitutie en worden niet vergoed door de verhuurder en/of Campers Down Under.





















