McRent Family Standard camper huren?
De McRent Family Standard is een luxe semi-integraal camper voor 4 personen met twee enkele bedden achterin en een hefbed voorin. Deze camper is geschikt voor gezinnen die comfortabel willen reizen zonder in te leveren op leefruimte. De indeling is praktisch en overzichtelijk, ideaal voor reizen met kinderen. McRent biedt luxe Europese campers en heeft maar een kleine vloot, dus wij adviseren om minimaal een jaar voor vertrek te boeken! Is deze camper uitverkocht, dan is de Maui Beach een goed alternatief.
De McRent Family Standard is te huur in Auckland en Christchurch.
Eénrichtingshuur is vaak mogelijk, maar moet eerst worden aangevraagd.
| Voertuig | |
|---|---|
| Let op | Bij McRent huur je een camper in de categorie Family Standard. Een specifieke fabrikant, type of indeling is niet gegarandeerd. Bij de McRent campers in Nieuw-Zeeland bevindt het stuur zich aan de rechterzijde in tegenstelling tot hetgeen op de foto’s zichtbaar is. |
| Campermodel | Dethleffs T 7057 EB, T 7057 DBM, T 6717 of vergelijkbaar |
| Geschikt voor | 4 Volwassenen |
| Rijbewijs | B |
| Camperleeftijd | 0–2 jaar in gebruik |
| Aandrijving | 2WD |
| Motor | Diesel |
| Brandstoftank | 90 liter |
| Brandstofverbruik | 8 – 11 ltr / 100 km |
| Versnelling | Automaat |
| Lengte | 5,95 – 7,36 m |
| Breedte | 2,33 m |
| Hoogte | 2,91 m |
| Stahoogte binnen | 2,10 m |
| Stuurbekrachtiging | Ja |
| Watertank | Ja |
| Watertank capaciteit | 122 liter |
| Afvalwatertank | Ja |
| Afvalwatertank capaciteit | 92 liter |
| Koud water | Ja |
| Warm water | Ja |
| Interne doorloop | Ja |
| Capaciteit | |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 4 |
| Kinderautostoel | 2 |
| Keuken | |
| Koelkast | Ja, 113 liter |
| Vriezer | Ja |
| Magnetron | Nee |
| Gasfornuis | Ja |
| Gasfornuis capaciteit | 3 pitten |
| Oven | Ja |
| Bedden | |
| Aantal bedden | 3 |
| Bed achter (2 enkele, met vrijwel altijd de mogelijkheid hier een dubbel bed van te maken) | 2,05 X 0,80 m (lengte X breedte) 2,10 X 0,80 m (lengte X breedte) |
| Bed voorin (hefbed) | 1,95 X 1,40/1,10 m (lengte X breedte) |
| Extra’s | |
| Douche | Ja |
| Toilet | Ja |
| TV/DVD | Smart TV |
| Radio | Ja |
| Luifel aanwezig | Ja |
| Kluisje | Nee |
| Extra | Fietsrek, Apple CarPlay en Android Auto |
| Airco/verwarming | |
| Airco bestuurdersruimte | Ja |
| Airco leefruimte | Nee |
| Verwarming bestuurdersruimte | Ja |
| Verwarming leefruimte | Ja |
Informatie Verhuurder
Deze gegevens zijn een indicatie van het voertuig. Specificaties kunnen ter plekke afwijken van de hiernaast genoemde. Dit is afhankelijk van het bouwjaar en de beschikbaarheid. Ook kunnen er (kleine) verschillen zijn tussen de modellen die in Australië of Nieuw-Zeeland verhuurd worden. Wanneer blijkt dat de verhuurder wegens onvoorziene omstandigheden het gereserveerde campertype niet kan leveren, behoudt hij het recht voor deze te vervangen voor een vergelijkbaar of groter campertype. Eventuele extra kosten die hieruit voortvloeien, voor bijvoorbeeld brandstofverbruik, campingplaatsen, ferry overtocht e.d. komen niet in aanmerking voor restitutie en worden niet vergoed door de verhuurder en/of Campers Down Under.
















In een uur tijd geeft Karin, eigenaresse van Campers Down Under, praktische tips over routes, bezienswaardigheden, beste reistijd, campertypes en kosten. Je krijgt duidelijke info én je kunt je vragen live stellen via de chat. Dus meld je nu aan!