Maui River camper huren?
De Maui River is een ruime motorhome voor 4 volwassenen en 2 kinderen met een vast bed in de alkoof en meerdere slaapplaatsen in het zitgedeelte. Het heeft veel leefruimte, een ruime koelkast en voldoende opbergruimte. Deze camper is zeer geschikt voor grotere gezinnen of groepen die samen willen reizen en voldoende ruimte nodig hebben voor slapen en leven. De grootte van de bedden, de leeftijd van de camper en andere details kunnen variëren, afhankelijk van in welk land je de camper huurt. Voor een extra toeslag kun je ook kiezen voor de Elite uitvoering waarbij de camper gegarandeerd maximaal 1 jaar oud is.
Deze camper is uitwisselbaar met de Maui Sunset. De verhuurder kan derhalve ter plaatse besluiten dat u de Maui Sunset meekrijgt.
Hieronder vind je alle details van de Maui River. Zoek je een luxere camper, dan kun je ook kijken naar McRent (Nieuw-Zeeland) of de Cruisin’ 6 Berth Deluxe (Australië)
De Maui River is te huur in Australië in Adelaide, Alice Springs, Brisbane, Broome, Cairns, Darwin, Melbourne, Perth, Sydney. En de Maui River is te huur in Nieuw-Zeeland in Auckland, Christchurch, Queenstown.
Eénrichtingshuur in Australië of in Nieuw-Zeeland is vaak mogelijk, maar moet eerst worden aangevraagd.
| Voertuig | |
|---|---|
| Camperleeftijd | Maximaal 2 jaar in gebruik (Australië) / max imaal 2,5 jaar in gebruik (Nieuw-Zeeland) |
| Geschikt voor | 4 Volwassenen en 2 kinderen |
| Aandrijving | 2WD |
| Motor | Diesel |
| Versnelling | Automaat |
| Lengte | 7,55 (Nieuw-Zeeland) – 7,90 m (Australië) |
| Breedte | 2,25 (Nieuw-Zeeland) – 2,45 m (Australië) |
| Hoogte | 3,40 (Nieuw-Zeeland) – 3,60 m (Australië) |
| Stahoogte binnen | 2,10 – 2,15 m (Nieuw-Zeeland) |
| Brandstoftank | 70 – 71 liter |
| Brandstofverbruik | 13 ltr/100km |
| Gordel bestuurdersruimte | 2 gordels |
| Gordel leefruimte | 4 gordels |
| Stuurbekrachtiging | Ja |
| Watertank | Ja |
| Watertank capaciteit | 90 liter (Australië) / 82 liter (Nieuw-Zeeland) |
| Afvalwatertank | Ja |
| Afvalwatertank capaciteit | 90 liter (Australië) / 82 liter (Nieuw-Zeeland) |
| Koud water | Ja |
| Warm water | Ja |
| Interne doorloop | Ja |
| GPS | Nee |
| Slide out | Nee |
| Capaciteit | |
| Volwassenen | 4 |
| Kinderen | 2 |
| Max. aantal kinderautostoelen | 2 (voor kinderen tussen 0 en 4 jaar of tussen 4 en 7 jaar) |
| Keuken | |
| Koelkast | Ja |
| Koelkast inhoud | 148 liter (Australië) / 130 liter (Nieuw-Zeeland) |
| Vriezer | Ja |
| Magnetron | Ja |
| Gasfornuis | Ja |
| Gasfornuis capaciteit | 4 pitten |
| Oven | Ja (Australië)/ Nee (Nieuw-Zeeland) |
| Grill | Nee |
| Bedden | |
| Aantal bedden | 3 |
| Bed boven de cabine | 2,13 X 1,50 m (Australië) / 2,10 X 1,45 m (Nieuw-Zeeland) m (lengte x breedte) |
| Bed achter | 2,13 X 1,40 m (Australië) / 2,10 X 1,45 m (Nieuw-Zeeland) m (lengte x breedte) |
| Bed midden | 1,92 X 1,23 m (Australië) / 1,84 X 1,15 m (Nieuw-Zeeland) m (lengte x breedte) |
| Extra’s | |
| Douche | Ja |
| Toilet | Ja |
| TV/DVD | Ja, scherm |
| Radio/CD | Ja + USB, Apple Carplay/Android Auto (in Australië) |
| Luifel aanwezig | Ja |
| Kluisje | Nee |
| Extra’s | Elektrisch opstapje, horren, zonnepaneel, achteruitrijcamera, cruise control, buitendouche (Australië) |
| Airco/verwarming | |
| Airco bestuurdersruimte | Ja |
| Airco leefruimte | Ja (Australië) / Nee (Nieuw-Zeeland) |
| Verwarming bestuurdersruimte | Ja |
| Verwarming leefruimte | Ja |
Informatie Verhuurder
Maui River Australië
Deze gegevens zijn een indicatie van het voertuig. Specificaties kunnen ter plekke afwijken van de hiernaast genoemde. Dit is afhankelijk van het bouwjaar en de beschikbaarheid. Ook kunnen er (kleine) verschillen zijn tussen de modellen die in Australië of Nieuw-Zeeland verhuurd worden. Wanneer blijkt dat de verhuurder wegens onvoorziene omstandigheden het gereserveerde campertype niet kan leveren, behoudt hij het recht voor deze te vervangen voor een vergelijkbaar of groter campertype. Eventuele extra kosten die hieruit voortvloeien, voor bijvoorbeeld brandstofverbruik, campingplaatsen, ferry overtocht e.d. komen niet in aanmerking voor restitutie en worden niet vergoed door de verhuurder en/of Campers Down Under.




































In een uur tijd geeft Karin, eigenaresse van Campers Down Under, praktische tips over routes, bezienswaardigheden, beste reistijd, campertypes en kosten. Je krijgt duidelijke info én je kunt je vragen live stellen via de chat. Dus meld je nu aan!