Cruisin' Sandpiper camper huren?
De Cruisin’ Sandpiper is een compacte 2WD camper met een vast bed, een badkamer en een zithoek voorin. Deze camper is geschikt voor 2 personen en biedt meer comfort dan de kleinere modellen, zonder dat hij groot of onhandig wordt. Ideaal als je graag een vast bed wilt. Wil je een grotere camper met meer ruimte, dan is de Cruisin’ Seeker of 4 Berth Deluxe een beter alternatief.
De Cruisin’ Sandpiper is te huur in Australië in Brisbane, Cairns, Hobart, Melbourne, Perth, Sydney.
Eénrichtingshuur is vaak mogelijk, maar moet eerst worden aangevraagd.
| Voertuig | |
|---|---|
| Camperleeftijd | 0-4 jaar in gebruik |
| Geschikt voor | 2 Volwassenen |
| Aandrijving | 2WD |
| Motor | Diesel |
| Versnelling | Automaat |
| Lengte | 6,20 m |
| Breedte | 2,10 m |
| Hoogte | 3,20 m |
| Stahoogte binnen | 1,90 m |
| Brandstoftank | 90 liter |
| Brandstofverbruik | 11 ltr/100km |
| Gordel bestuurdersruimte | 2 gordels |
| Gordel leefruimte | 0 gordels |
| Stuurbekrachtiging | Ja |
| Watertank | Ja |
| Watertank capaciteit | 85 liter |
| Afvalwatertank | Ja |
| Afvalwatertank capaciteit | 85 liter |
| Koud water | Ja |
| Warm water | Ja |
| Interne doorloop | Ja |
| GPS | Nee |
| Slide out | Nee |
| Capaciteit | |
| Volwassenen | 2 |
| Kinderen | 0 |
| Max aantal babyzitjes | 0 |
| Max aantal zitverhogers | 1 |
| Keuken | |
| Koelkast | Ja |
| Koelkast inhoud | 95 liter |
| Vriezer | Ja |
| Magnetron | Ja |
| Gasfornuis | Ja |
| Gasfornuis capaciteit | 2 pitten |
| Oven | Nee |
| Grill | Nee |
| Bedden | |
| Aantal bedden | 2 |
| Bedafmetingen | 1,90 X 1,40 m (lengte x breedte) |
| Extra’s | |
| Douche | Ja |
| Toilet | Ja |
| TV/DVD | Ja |
| Radio/CD | Ja, en USB en bluetooth |
| Cruise control | Ja |
| Luifel aanwezig | Nee |
| Kluisje | Nee |
| Extra’s | Horren, zonnepaneel, cruise control |
| Airco/verwarming | |
| Airco bestuurdersruimte | Ja |
| Airco leefruimte | Ja |
| Verwarming bestuurdersruimte | Ja |
| Verwarming leefruimte | Ja |
Informatie Verhuurder
Deze gegevens zijn een indicatie van het voertuig. Specificaties kunnen ter plekke afwijken van de hiernaast genoemde. Dit is afhankelijk van het bouwjaar en de beschikbaarheid. Ook kunnen er (kleine) verschillen zijn tussen de modellen die in Australië of Nieuw-Zeeland verhuurd worden. Wanneer blijkt dat de verhuurder wegens onvoorziene omstandigheden het gereserveerde campertype niet kan leveren, behoudt hij het recht voor deze te vervangen voor een vergelijkbaar of groter campertype. Eventuele extra kosten die hieruit voortvloeien, voor bijvoorbeeld brandstofverbruik, campingplaatsen, ferry overtocht e.d. komen niet in aanmerking voor restitutie en worden niet vergoed door de verhuurder en/of Campers Down Under.






















In een uur tijd geeft Karin, eigenaresse van Campers Down Under, praktische tips over routes, bezienswaardigheden, beste reistijd, campertypes en kosten. Je krijgt duidelijke info én je kunt je vragen live stellen via de chat. Dus meld je nu aan!