Cruisin' Rover camper huren?
De Cruisin’ Rover is een compacte 2WD camper voor 2 personen, voorzien van een toilet en douche. De camper heeft airco in de leefruimte en biedt net wat meer comfort dan een Hitop, terwijl hij compact en wendbaar blijft. Daarnaast is er een zithoek die omgebouwd kan worden tot een ruim tweepersoonsbed. Een fijne keuze voor stellen die graag zelfstandig reizen. Zoek je een camper met een vast bed en een zithoek voorin, dan is de Cruisin’ Sandpiper een goed alternatief.
De Cruisin’ Rover is te huur in Australië in Brisbane, Cairns, Hobart, Melbourne, Perth, Sydney.
Eénrichtingshuur is vaak mogelijk, maar moet eerst worden aangevraagd.
| Voertuig | |
|---|---|
| Camperleeftijd | 0-4 jaar in gebruik |
| Geschikt voor | 2 Volwassenen |
| Aandrijving | 2WD |
| Motor | Diesel |
| Versnelling | Automaat |
| Lengte | 5,94 m |
| Breedte | 2,10 m |
| Hoogte | 3,20 m |
| Stahoogte binnen | 1,95 m |
| Brandstoftank | 80 liter |
| Brandstofverbruik | 14 ltr/100km |
| Gordel bestuurdersruimte | 2 gordels |
| Gordel leefruimte | 0 gordels |
| Stuurbekrachtiging | Ja |
| Watertank | Ja |
| Watertank capaciteit | 85 liter |
| Afvalwatertank | Ja |
| Afvalwatertank capaciteit | 85 liter |
| Koud water | Ja |
| Warm water | Ja |
| Interne doorloop | Ja |
| GPS | Nee |
| Slide out | Nee |
| Capaciteit | |
| Volwassenen | 2 |
| Kinderen | 0 |
| Max aantal babyzitjes | 0 |
| Max aantal zitverhogers | 0 |
| Keuken | |
| Koelkast | Ja |
| Koelkast en vriezer inhoud | 80 liter |
| Vriezer | Ja |
| Magnetron | Ja |
| Gasfornuis | Ja |
| Gasfornuis capaciteit | 2 pitten |
| Oven | Nee |
| Grill | Nee |
| Bedden | |
| Aantal bedden | 1 |
| Bedafmetingen | 1,90 X 1,82 m (lengte x breedte) |
| Extra’s | |
| Douche | Ja |
| Toilet | Ja |
| TV/DVD | Ja |
| Radio/CD | Ja, en USB en bluetooth |
| Luifel aanwezig | Nee |
| Kluisje | Nee |
| Cruise control | Ja |
| Extra’s | Horren, zonnepaneel, achteruitrijcamera, cruise control |
| Airco/verwarming | |
| Airco bestuurdersruimte | Ja |
| Airco leefruimte | Ja |
| Verwarming bestuurdersruimte | Ja |
| Verwarming leefruimte | Ja |
Informatie Verhuurder
Deze gegevens zijn een indicatie van het voertuig. Specificaties kunnen ter plekke afwijken van de hiernaast genoemde. Dit is afhankelijk van het bouwjaar en de beschikbaarheid. Ook kunnen er (kleine) verschillen zijn tussen de modellen die in Australië of Nieuw-Zeeland verhuurd worden. Wanneer blijkt dat de verhuurder wegens onvoorziene omstandigheden het gereserveerde campertype niet kan leveren, behoudt hij het recht voor deze te vervangen voor een vergelijkbaar of groter campertype. Eventuele extra kosten die hieruit voortvloeien, voor bijvoorbeeld brandstofverbruik, campingplaatsen, ferry overtocht e.d. komen niet in aanmerking voor restitutie en worden niet vergoed door de verhuurder en/of Campers Down Under.
































In een uur tijd geeft Karin, eigenaresse van Campers Down Under, praktische tips over routes, bezienswaardigheden, beste reistijd, campertypes en kosten. Je krijgt duidelijke info én je kunt je vragen live stellen via de chat. Dus meld je nu aan!