Cruisin' Discovery camper huren?
De Cruisin’ Discovery is een ruime 2WD motorhome voor 4 volwassenen en 2 kinderen. Deze camper is voorzien van een keuken met een grote koelkast en grill, badkamer met toilet en douche, twee zithoeken, een vast bed in de alkoof, een bed dat wordt opgebouwd uit de grootste zithoek en een extra kinderbed van de zithoek in het midden. Een praktische keuze voor grotere gezinnen of groepen die samen willen reizen. Zoek je een jongere camper, dan is de Cruisin’ 6 Berth Deluxe een beter alternatief.
De Cruisin’ 6 Berth Deluxe is te huur in Australië in Brisbane, Cairns, Hobart, Melbourne, Perth, Sydney.
Eénrichtingshuur is vaak mogelijk, maar moet eerst worden aangevraagd.
| Voertuig | |
|---|---|
| Camperleeftijd | 0-4 jaar in gebruik |
| Geschikt voor | 4 Volwassenen en 2 kinderen |
| Aandrijving | 2WD |
| Motor | Diesel |
| Versnelling | Automaat |
| Lengte | 7,20 m |
| Breedte | 2,30 m |
| Hoogte | 3,50 m |
| Stahoogte binnen | 2,00 m |
| Brandstoftank | 90 liter |
| Brandstofverbruik | 14 ltr/100km |
| Gordel bestuurdersruimte | 2 gordels |
| Gordel leefruimte | 4 gordels |
| Stuurbekrachtiging | Ja |
| Watertank | Ja |
| Watertank capaciteit | 125 liter |
| Afvalwatertank | Ja |
| Afvalwatertank capaciteit | 125 liter |
| Koud water | Ja |
| Warm water | Ja |
| Interne doorloop | Ja |
| GPS | Nee |
| Slide out | Nee |
| Capaciteit | |
| Volwassenen | 4 |
| Kinderen | 2 |
| Max aantal babyzitjes | 2 |
| Max aantal zitverhogers | 2 |
| Keuken | |
| Koelkast | Ja |
| Koelkast inhoud | 190 liter |
| Vriezer | Ja |
| Magnetron | Ja |
| Gasfornuis | Ja |
| Gasfornuis capaciteit | 4 pitten |
| Oven | Nee |
| Grill | Ja |
| Bedden | |
| Aantal bedden | 3 |
| Bed boven de cabine | 2,00 X 1,30 m (lengte x breedte) |
| Bed achter | 2,10 X 1,40 m (lengte x breedte) |
| Bed midden | 1,90 X 1,20 m (lengte x breedte) |
| Extra’s | |
| Douche | Ja |
| Toilet | Ja |
| TV/DVD | Ja |
| Radio/CD | Ja, en USB en bluetooth |
| Cruise control | Ja |
| Luifel aanwezig | Ja |
| Extra | Horren, zonnepaneel, cruise control |
| Airco/verwarming | |
| Airco bestuurdersruimte | Ja |
| Airco leefruimte | Ja |
| Verwarming bestuurdersruimte | Ja |
| Verwarming leefruimte | Ja |
Informatie Verhuurder
Deze gegevens zijn een indicatie van het voertuig. Specificaties kunnen ter plekke afwijken van de hiernaast genoemde. Dit is afhankelijk van het bouwjaar en de beschikbaarheid. Ook kunnen er (kleine) verschillen zijn tussen de modellen die in Australië of Nieuw-Zeeland verhuurd worden. Wanneer blijkt dat de verhuurder wegens onvoorziene omstandigheden het gereserveerde campertype niet kan leveren, behoudt hij het recht voor deze te vervangen voor een vergelijkbaar of groter campertype. Eventuele extra kosten die hieruit voortvloeien, voor bijvoorbeeld brandstofverbruik, campingplaatsen, ferry overtocht e.d. komen niet in aanmerking voor restitutie en worden niet vergoed door de verhuurder en/of Campers Down Under.




























In een uur tijd geeft Karin, eigenaresse van Campers Down Under, praktische tips over routes, bezienswaardigheden, beste reistijd, campertypes en kosten. Je krijgt duidelijke info én je kunt je vragen live stellen via de chat. Dus meld je nu aan!