De Cruisin’ Adventurer is een 2WD motorhome voor 4 personen met een vast bed in de alkoof en een tweede bed dat wordt opgebouwd uit de zithoek. Ook beschikt het over handige voorzieningen zoals een badkamer, grote koelkast en grill. Een praktische camper voor gezinnen die overdag ruimte willen en ’s avonds comfortabel willen slapen. Wil je een jongere camper met meer vaste bedden, dan is de Cruisin’ 4 Berth Deluxe een beter alternatief.
De Cruisin’ Adventurer is te huur in Australië in Brisbane, Cairns, Hobart, Melbourne, Perth, Sydney.
Eénrichtingshuur is vaak mogelijk, maar moet eerst worden aangevraagd.
| Voertuig | |
|---|---|
| Camperleeftijd | 0-4 jaar in gebruik |
| Geschikt voor | 4 Volwassenen |
| Aandrijving | 2WD |
| Motor | Diesel |
| Versnelling | Automaat |
| Lengte | 7,20 m |
| Breedte | 2,30 m |
| Hoogte | 3,50 m |
| Stahoogte binnen | 2,00 m |
| Brandstoftank | 90 liter |
| Brandstofverbruik | 14 ltr/100km |
| Gordel bestuurdersruimte | 2 gordels |
| Gordel leefruimte | 2 gordels |
| Stuurbekrachtiging | Ja |
| Watertank | Ja |
| Watertank capaciteit | 125 liter |
| Afvalwatertank | Ja |
| Afvalwatertank capaciteit | 125 liter |
| Koud water | Ja |
| Warm water | Ja |
| Interne doorloop | Ja |
| GPS | Nee |
| Slide out | Nee |
| Capaciteit | |
| Volwassenen | 4 |
| Kinderen | 0 |
| Max aantal babyzitjes | 2 of |
| Max aantal zitverhogers | 2 |
| Keuken | |
| Koelkast | Ja |
| Koelkast inhoud | 190 liter |
| Vriezer | Ja |
| Magnetron | Ja |
| Gasfornuis | Ja |
| Gasfornuis capaciteit | 4 pitten |
| Oven | Nee |
| Grill | Ja |
| Bedden | |
| Aantal bedden | 2 |
| Bed boven cabine | 2,00 X 1,30 m (lengte x breedte) |
| Bed achter | 2,10 X 1,40 m (lengte x breedte) |
| Extra’s | |
| Douche | Ja |
| Toilet | Ja |
| TV/DVD | Ja |
| Radio/CD | Ja, en USB en bluetooth |
| Cruise control | Ja |
| Luifel aanwezig | Ja |
| Extra | Horren, zonnepaneel, cruise control |
| Airco/verwarming | |
| Airco bestuurdersruimte | Ja |
| Airco leefruimte | Ja |
| Verwarming bestuurdersruimte | Ja |
| Verwarming leefruimte | Ja |
Informatie Verhuurder
Deze gegevens zijn een indicatie van het voertuig. Specificaties kunnen ter plekke afwijken van de hiernaast genoemde. Dit is afhankelijk van het bouwjaar en de beschikbaarheid. Ook kunnen er (kleine) verschillen zijn tussen de modellen die in Australië of Nieuw-Zeeland verhuurd worden. Wanneer blijkt dat de verhuurder wegens onvoorziene omstandigheden het gereserveerde campertype niet kan leveren, behoudt hij het recht voor deze te vervangen voor een vergelijkbaar of groter campertype. Eventuele extra kosten die hieruit voortvloeien, voor bijvoorbeeld brandstofverbruik, campingplaatsen, ferry overtocht e.d. komen niet in aanmerking voor restitutie en worden niet vergoed door de verhuurder en/of Campers Down Under.




























In een uur tijd geeft Karin, eigenaresse van Campers Down Under, praktische tips over routes, bezienswaardigheden, beste reistijd, campertypes en kosten. Je krijgt duidelijke info én je kunt je vragen live stellen via de chat. Dus meld je nu aan!