Britz Venturer camper huren?
De Britz Venturer is een compacte 2WD camper met draaibare stoelen in de cabine, waardoor je het bed opgemaakt kunt laten en je binnen extra leefruimte creëert. De camper is geschikt voor 2 personen en staat bekend om zijn efficiënte indeling en langere bedden. Een fijne keuze voor stellen die comfortabel willen reizen.
De Britz Venturer is te huur in Auckland, Christchurch, Queenstown.
Eénrichtingshuur is vaak mogelijk, maar moet eerst worden aangevraagd.
| Voertuig | |
|---|---|
| Kenmerk | Deze camper heeft draaibare stoelen en een extra tafel voorin, waardoor je het bed opgemaakt kunt laten. |
| Camperleeftijd | 0-2,5 jaar in gebruik |
| Geschikt voor | 2 Volwassenen |
| Rijbewijs | B |
| Aandrijving | 2WD |
| Motor | Diesel |
| Versnelling | Automaat |
| Lengte | 7,05 m |
| Breedte | 1,93 m |
| Hoogte | 3,10 m |
| Stahoogte binnen | 1,92 m |
| Brandstoftank | 71 liter |
| Brandstofverbruik | 10 – 12 ltr/100km |
| Gordel bestuurdersruimte | 2 gordels |
| Gordel leefruimte | 0 gordels |
| Stuurbekrachtiging | Ja |
| Watertank | Ja |
| Watertank capaciteit | 75 liter |
| Afvalwatertank | Ja |
| Afvalwatertank capaciteit | 55 liter |
| Koud water | Ja |
| Warm water | Ja |
| Interne doorloop | Ja |
| GPS | Nee |
| Slide out | Nee |
| Indeling | Extra tafel voorin met draaibare stoelen in cabine |
| Capaciteit | |
| Volwassenen | 2 |
| Kinderen | 0 |
| Max Babyzitjes | 0 |
| Max Zitverhogers | 1 |
| Keuken | |
| Koelkast | Ja |
| Koelkast inhoud | 78 liter |
| Vriezer | Ja |
| Magnetron | Ja |
| Gasfornuis | Ja |
| Gasfornuis capaciteit | 2 pitten |
| Oven | Nee |
| Grill | Nee |
| Bedden | |
| Aantal bedden | 1 |
| Bedafmetingen | 1,90 X 1,70 m (lengte x breedte) |
| Extra’s | |
| Douche | Ja |
| Toilet | Ja |
| TV/DVD | Ja |
| Radio/CD | Ja, + radio, bluetooth, USB, DVD speler met scherm |
| Luifel aanwezig | Nee |
| Kluisje | Nee |
| Extra | Achteruitrijcamera, cruisecontrol, draaibare stoelen in de cabine, zonnepaneel |
| Airco/verwarming | |
| Airco bestuurdersruimte | Ja |
| Airco leefruimte | Nee |
| Verwarming bestuurdersruimte | Ja |
| Verwarming leefruimte | Ja |
Informatie Verhuurder
Deze gegevens zijn een indicatie van het voertuig. De (bed-)afmetingen kunnen afwijken van de hiernaast genoemde maten. Dit is afhankelijk van het bouwjaar en de beschikbaarheid. Ook kunnen er (kleine) verschillen zijn tussen de modellen die in Australë of Nieuw-Zeeland verhuurd worden. Wanneer blijkt dat de verhuurder wegens onvoorziene omstandigheden het gereserveerde campertype niet kan leveren, behoudt hij het recht voor deze te vervangen voor een vergelijkbaar of groter campertype. Eventuele extra kosten die hieruit voortvloeien, voor bijvoorbeeld brandstofverbruik, campingplaatsen, ferry overtocht e.d. komen niet in aanmerking voor restitutie en worden niet vergoed door de verhuurder en/of Campers Down Under.















In een uur tijd geeft Karin, eigenaresse van Campers Down Under, praktische tips over routes, bezienswaardigheden, beste reistijd, campertypes en kosten. Je krijgt duidelijke info én je kunt je vragen live stellen via de chat. Dus meld je nu aan!