Britz Hitop camper huren?
De Britz Hitop is een compacte 2WD camper voor 2 personen, geschikt voor reizigers met een kleiner budget. Deze camper is certified self-contained en beschikt over een toilet en vers- en afvalwatertanks. Het is voorzien van een tweepersoonsbed, een gasfornuis, een magnetron, een eettafel met draaibare stoelen en voldoende opbergruimte onder het bed voor jouw spullen. De inrichting is eenvoudig en functioneel, ideaal als je veel onderweg bent en weinig ruimte nodig hebt. Heb je een langer bed nodig, dan is de Venturer een beter alternatief.
De Britz Hitop camper is te huur in Auckland, Christchurch, Queenstown.
Eénrichtingshuur is vaak mogelijk, maar moet eerst worden aangevraagd.
| Voertuig | |
|---|---|
| Camperleeftijd | 0-2,5 jaar in gebruik |
| Geschikt voor | 2 Volwassenen |
| Aandrijving | 2WD |
| Motor | Diesel |
| Versnelling | Automaat |
| Lengte | 5,94 m |
| Breedte | 2,06 m |
| Hoogte | 2,76 m |
| Stahoogte binnen | 1,90 m |
| Brandstoftank | 80 liter |
| Brandstofverbruik | 12 ltr/100km |
| Gordel bestuurdersruimte | 2 gordels |
| Gordel leefruimte | 0 gordels |
| Stuurbekrachtiging | Ja |
| Watertank | Ja |
| Watertank capaciteit | 50 liter |
| Afvalwatertank | 50 liter |
| Koud water | Ja |
| Warm water | Nee |
| Interne doorloop | Ja |
| GPS | Nee |
| Slide out | Nee |
| Capaciteit | |
| Volwassenen | 2 |
| Kinderen | 0 |
| Max Babyzitjes | 0 |
| Max Zitverhogers | 0 |
| Keuken | |
| Koelkast | Ja |
| Koelkast/vriezer inhoud | 80 liter |
| Vriezer | Ja |
| Magnetron | Ja |
| Gasfornuis | Ja |
| Gasfornuis capaciteit | 2 pitten |
| Oven | Nee |
| Grill | Nee |
| Bedden | |
| Aantal bedden | 1 |
| Bedafmetingen | 1,85 X 1,40 m (lengte x breedte) |
| Extra’s | |
| Douche | Nee |
| Toilet | Ja |
| TV/DVD | Nee |
| Radio/CD | Ja, met bluetooth en USB |
| Luifel aanwezig | Nee |
| Kluisje | Nee |
| Extra | Horren op ramen, cruise control, achteruitrij camera, draaibare stoelen, USB en USB-C in leefruimte |
| Airco/verwarming | |
| Airco bestuurdersruimte | Ja |
| Airco leefruimte | Nee |
| Verwarming bestuurdersruimte | Ja |
| Verwarming leefruimte | Nee |
Informatie Verhuurder
Deze gegevens zijn een indicatie van het voertuig. Specificaties kunnen ter plekke afwijken van de hiernaast genoemde. Dit is afhankelijk van het bouwjaar en de beschikbaarheid. Ook kunnen er (kleine) verschillen zijn tussen de modellen die in Australië of Nieuw-Zeeland verhuurd worden. Wanneer blijkt dat de verhuurder wegens onvoorziene omstandigheden het gereserveerde campertype niet kan leveren, behoudt hij het recht voor deze te vervangen voor een vergelijkbaar of groter campertype. Eventuele extra kosten die hieruit voortvloeien, voor bijvoorbeeld brandstofverbruik, campingplaatsen, ferry overtocht e.d. komen niet in aanmerking voor restitutie en worden niet vergoed door de verhuurder en/of Campers Down Under.























In een uur tijd geeft Karin, eigenaresse van Campers Down Under, praktische tips over routes, bezienswaardigheden, beste reistijd, campertypes en kosten. Je krijgt duidelijke info én je kunt je vragen live stellen via de chat. Dus meld je nu aan!