Britz Hitop camper huren?
De Britz Hitop is een compacte 2WD camper voor reizigers met een kleiner budget. Deze camper is eenvoudig ingericht en beschikt niet over een toilet of douche. Je slaapt in een vast bed achterin en de camper is geschikt voor 2 personen. Een praktische keuze als je vooral buiten leeft en gebruikmaakt van campings met sanitaire voorzieningen. Zoek je een compacte camper mét airco en badkamer, dan is de Trailblazer een beter alternatief.
De Britz Hitop is te huur in Adelaide, Alice Springs, Brisbane, Broome, Cairns, Darwin, Melbourne, Perth, Sydney.
Eénrichtingshuur is vaak mogelijk, maar moet eerst worden aangevraagd.
| Voertuig | |
|---|---|
| Camperleeftijd | 0-2 jaar in gebruik |
| Geschikt voor | 2 Volwassenen |
| Aandrijving | 2WD |
| Motor | Diesel |
| Versnelling | Automaat |
| Lengte | 5,94 m |
| Breedte | 2,06 m |
| Hoogte | 3,10 m |
| Stahoogte binnen | 1,90 m |
| Brandstoftank | 80 liter |
| Brandstofverbruik | 12 ltr/100km |
| Gordel bestuurdersruimte | 2 gordels |
| Gordel leefruimte | 0 gordels |
| Stuurbekrachtiging | Ja |
| Watertank | Ja |
| Watertank capaciteit | 110 liter |
| Afvalwatertank | Ja |
| Afvalwatertank capaciteit | 110 liter |
| Koud water | Ja |
| Warm water | Ja |
| Interne doorloop | Ja (bij sommige modellen) |
| GPS | Nee |
| Slide out | Nee |
| Capaciteit | |
| Volwassenen | 2 |
| Kinderen | 0 |
| Max aantal babyzitjes | 0 |
| Max aantal zitverhogers | 0 |
| Keuken | |
| Koelkast | Ja |
| Koelkast inhoud | 80 liter |
| Vriezer | Ja |
| Magnetron | Ja |
| Gasfornuis | Ja |
| Gasfornuis capaciteit | 2 pitten |
| Oven | Nee |
| Grill | Nee |
| Bedden | |
| Aantal bedden | 1 |
| Bedafmetingen | 1,88 X 1,62 m (lengte x breedte) |
| Extra’s | |
| Douche | Nee |
| Toilet | Nee |
| TV/DVD | Nee |
| Radio/CD | Ja, met USB en bluetooth |
| Luifel aanwezig | Nee |
| Kluisje | Nee |
| Extra | Horren (deels), cruise control, achteruitrijcamera, zonnepaneel |
| Airco/verwarming | |
| Airco bestuurdersruimte | Ja |
| Airco leefruimte | Nee |
| Verwarming bestuurdersruimte | Ja |
| Verwarming leefruimte | Nee |
Informatie Verhuurder
Deze gegevens zijn een indicatie van het voertuig. Specificaties kunnen ter plekke afwijken van de hiernaast genoemde. Dit is afhankelijk van het bouwjaar en de beschikbaarheid. Ook kunnen er (kleine) verschillen zijn tussen de modellen die in Australië of Nieuw-Zeeland verhuurd worden. Wanneer blijkt dat de verhuurder wegens onvoorziene omstandigheden het gereserveerde campertype niet kan leveren, behoudt hij het recht voor deze te vervangen voor een vergelijkbaar of groter campertype. Eventuele extra kosten die hieruit voortvloeien, voor bijvoorbeeld brandstofverbruik, campingplaatsen, ferry overtocht e.d. komen niet in aanmerking voor restitutie en worden niet vergoed door de verhuurder en/of Campers Down Under.














In een uur tijd geeft Karin, eigenaresse van Campers Down Under, praktische tips over routes, bezienswaardigheden, beste reistijd, campertypes en kosten. Je krijgt duidelijke info én je kunt je vragen live stellen via de chat. Dus meld je nu aan!