Apollo Euro Tourer camper huren?
De Apollo Euro Tourer is een compacte 2WD camper met draaibare stoelen in de cabine, waardoor de leefruimte groter aanvoelt. Ook is er een toilet en douche aan boord. Deze camper is geschikt voor 2 personen en biedt een praktische indeling voor koppels. Een fijne camper voor wie iets meer ruimte zoekt, zonder over te stappen op een grote motorhome. Reis je met een kind, dan is de Euro Plus een beter alternatief.
De Apollo Euro Tourer camper is te huur in Australië in Adelaide, Alice Springs, Brisbane, Broome, Cairns, Darwin, Melbourne, Perth, Sydney. En de Apollo Euro Tourer camper is te huur in Nieuw-Zeeland in Auckland, Christchurch, Queenstown.
Eénrichtingshuur in Australië of in Nieuw-Zeeland is vaak mogelijk, maar moet eerst worden aangevraagd.
| Voertuig | |
|---|---|
| Camperleeftijd | Indicatie (geen garantie): 0–4 jaar in gebruik in Australië en 0–5 jaar in gebruik in Nieuw-Zeeland |
| Geschikt voor | 2 Volwassenen |
| Aandrijving | 2WD |
| Motor | Diesel |
| Versnelling | Automaat |
| Lengte | 7,00 – 7,20 m |
| Breedte | 1,93 – 2,04 m |
| Hoogte | 2,80 – 3,20 m |
| Stahoogte binnen | 1,90 m |
| Brandstoftank | 71 liter |
| Brandstofverbruik | 12 ltr/100km |
| Gordel bestuurdersruimte | 2 gordels |
| Gordel leefruimte | 0 gordels |
| Stuurbekrachtiging | Ja |
| Watertank | Ja |
| Watertank capaciteit | 75 – 85 liter |
| Afvalwatertank | Ja |
| Afvalwatertank capaciteit | 55 – 140 liter |
| Koud water | Ja |
| Warm water | Ja |
| Interne doorloop | Ja |
| GPS | Nee |
| Slide out | Nee |
| Capaciteit | |
| Volwassenen | 2 |
| Kinderen | 0 |
| Max Babyzitjes | 0 |
| Max Zitverhogers | 0 |
| Keuken | |
| Koelkast | Ja |
| Koelkast inhoud | 78 – 130 liter |
| Vriezer | Ja |
| Magnetron | Ja |
| Gasfornuis | Ja |
| Gasfornuis capaciteit | 3 pitten |
| Oven | Nee |
| Grill | Nee |
| Bedden | |
| Aantal bedden | 1 |
| Bedafmetingen | 1,90 X 1,70 m (lengte X breedte) |
| Extra’s | |
| Douche | Ja |
| Toilet | Ja |
| TV/DVD | Alleen DVD |
| Radio/CD | Radio |
| Luifel aanwezig | Nee |
| Kluisje | Nee |
| Extra | Achteruitrijcamera (sommige modellen), draaibare stoelen in cabine |
| Airco/verwarming | |
| Airco bestuurdersruimte | Ja |
| Airco leefruimte | Ja (Australië) /Nee (Nieuw-Zeeland) |
| Verwarming bestuurdersruimte | Ja |
| Verwarming leefruimte | Ja (Australië) /Ja gas of diesel (Nieuw-Zeeland) |
Informatie Verhuurder
Deze gegevens zijn een indicatie van het voertuig. De (bed-)afmetingen kunnen afwijken van de hiernaast genoemde maten. Dit is afhankelijk van het bouwjaar en de beschikbaarheid. Ook kunnen er (kleine) verschillen zijn tussen de modellen die in Australë of Nieuw-Zeeland verhuurd worden. Wanneer blijkt dat de verhuurder wegens onvoorziene omstandigheden het gereserveerde campertype niet kan leveren, behoudt hij het recht voor deze te vervangen voor een vergelijkbaar of groter campertype. Eventuele extra kosten die hieruit voortvloeien, voor bijvoorbeeld brandstofverbruik, campingplaatsen, ferry overtocht e.d. komen niet in aanmerking voor restitutie en worden niet vergoed door de verhuurder en/of Campers Down Under.





























In een uur tijd geeft Karin, eigenaresse van Campers Down Under, praktische tips over routes, bezienswaardigheden, beste reistijd, campertypes en kosten. Je krijgt duidelijke info én je kunt je vragen live stellen via de chat. Dus meld je nu aan!