Apollo Euro Quest camper?
De Apollo Euro Quest is een semi-integraal 2WD camper met goed zicht door de voorruit en een prettige rijpositie. Deze camper is geschikt voor 4 personen en biedt een comfortabele leefruimte, zonder dat hij groot aanvoelt. Aan de buitenzijde van de camper is een uitschuifbaar fornuis aanwezig, wat het mogelijk maakt om gemakkelijk en gezellig te dineren op warme avonden. Een fijne keuze als je niet graag in een alkoof slaapt, maar wel ruimte wilt. Wil je liever niet boven elkaar slapen, dan is de Euro Camper of Euro Deluxe een beter alternatief.
De Apollo Euro Quest camper is te huur in Australië in Adelaide, Alice Springs, Brisbane, Broome, Cairns, Darwin, Melbourne, Perth, Sydney. En de Apollo Euro Quest camper is te huur in Nieuw-Zeeland in Auckland, Christchurch, Queenstown.
Eénrichtingshuur in Australië of in Nieuw-Zeeland is vaak mogelijk, maar moet eerst worden aangevraagd.
| Voertuig | |
|---|---|
| Camperleeftijd | In Nieuw-Zeeland 0–5 jaar in gebruik en in Australië 0–4 jaar in gebruik (indicatie, geen garantie) |
| Geschikt voor | 4 Volwassenen |
| Aandrijving | 2WD |
| Motor | Diesel |
| Versnelling | Automaat |
| Lengte | 6,76 – 7,00 m |
| Breedte | 2,20 – 2,25 m |
| Hoogte | 3,10 m |
| Stahoogte binnen | 2,06 m |
| Brandstoftank | 70 liter |
| Gordel bestuurdersruimte | 2 gordels |
| Gordel leefruimte | 2 gordels |
| Stuurbekrachtiging | Ja |
| Watertank | Ja |
| Watertank capaciteit | 97 liter |
| Afvalwatertank | Ja |
| Afvalwatertank capaciteit | 97 liter |
| Koud water | Ja |
| Warm water | Ja |
| Interne doorloop | Ja |
| GPS | Nee |
| Slide out | Nee |
| Capaciteit | |
| Volwassenen | 2 |
| Kinderen | 0 |
| Max aantal kinderzitjes | 2 kinderautostoelen (0 -4 jaar) of 2 zitverhogers (4 -7 jaar) |
| Keuken | |
| Koelkast | Ja |
| Koelkast inhoud | 130 liter |
| Vriezer | Ja |
| Magnetron | Ja |
| Gasfornuis | Ja |
| Gasfornuis capaciteit | 2 pitten |
| Oven | Nee |
| Grill | Nee |
| Bedden | |
| Aantal bedden | 2 |
| Bedafmetingen hefbed | 2,00 X 1,40 m (lengte x breedte) |
| Bedafmetingen bed van zithoek | 2,00 X 1,45 m (lengte x breedte) |
| Extra’s | |
| Douche | Ja |
| Toilet | Ja |
| TV/DVD | DVD-speler met scherm |
| Radio/CD | Ja + bluetooth, USB |
| Luifel aanwezig | Ja |
| Extra | Achteruitrijcamera, horren, kluisje, draaibare stoelen in de cabine, cruise control, zonnepaneel, buitenkooktoestel (alleen in Australië) |
| Airco/verwarming | |
| Airco bestuurdersruimte | Ja |
| Airco leefruimte | Ja (Australië) / Nee (Nieuw-Zeeland) |
| Verwarming bestuurdersruimte | Ja |
| Verwarming leefruimte | Ja |
Informatie Verhuurder
Deze gegevens zijn een indicatie van het voertuig. Specificaties kunnen ter plekke afwijken van de hiernaast genoemde. Dit is afhankelijk van het bouwjaar en de beschikbaarheid. Ook kunnen er (kleine) verschillen zijn tussen de modellen die in Australië of Nieuw-Zeeland verhuurd worden. Wanneer blijkt dat de verhuurder wegens onvoorziene omstandigheden het gereserveerde campertype niet kan leveren, behoudt hij het recht voor deze te vervangen voor een vergelijkbaar of groter campertype. Eventuele extra kosten die hieruit voortvloeien, voor bijvoorbeeld brandstofverbruik, campingplaatsen, ferry overtocht e.d. komen niet in aanmerking voor restitutie en worden niet vergoed door de verhuurder en/of Campers Down Under.

























In een uur tijd geeft Karin, eigenaresse van Campers Down Under, praktische tips over routes, bezienswaardigheden, beste reistijd, campertypes en kosten. Je krijgt duidelijke info én je kunt je vragen live stellen via de chat. Dus meld je nu aan!