Apollo Euro Plus camper huren?
De Apollo Euro Plus is een compacte 2WD camper die geschikt is voor 2 volwassenen en 1 kind. Uniek is de stoel achter de cabine die kan worden omgebouwd tot extra slaapplaats. Hierdoor is deze camper vooral populair bij gezinnen met jonge kinderen. De indeling is praktisch en gericht op comfortabel reizen met meerdere personen. Ook heb je de keuze om binnen of buiten te koken, dankzij het uitschuifbare fornuis (alleen in Australië). Wil je meer ruimte, dan is de Euro Camper een beter alternatief.
De Apollo Euro Plus camper is te huur in Australië in Adelaide, Alice Springs, Brisbane, Broome, Cairns, Darwin, Melbourne, Perth, Sydney. En de Apollo Euro Plus camper is te huur in Nieuw-Zeeland in Auckland, Christchurch, Queenstown.
Eénrichtingshuur in Australië of in Nieuw-Zeeland is vaak mogelijk, maar moet eerst worden aangevraagd.
| Voertuig | |
|---|---|
| Camperleeftijd | In Nieuw-Zeeland: 0–5 jaar in gebruik; in Australië: 0–4 jaar in gebruik (indicatie, geen garantie) |
| Geschikt voor | 2 Volwassenen en 1 kind |
| Aandrijving | 2WD |
| Motor | Diesel |
| Versnelling | Automaat |
| Lengte | 7,20 m |
| Breedte | 2,04 m |
| Hoogte | 2,80 m |
| Stahoogte binnen | 1,90 m |
| Brandstoftank | 71 liter |
| Gordel bestuurdersruimte | 2 gordels |
| Gordel leefruimte | 1 gordel |
| Stuurbekrachtiging | Ja |
| Watertank | Ja |
| Watertank capaciteit | 85 liter |
| Afvalwatertank | Ja |
| Afvalwatertank capaciteit | 104 liter |
| Koud water | Ja |
| Warm water | Ja |
| Interne doorloop | Ja |
| GPS | Nee |
| Slide out | Nee |
| Capaciteit | |
| Volwassenen | 2 |
| Kinderen | 0 |
| Max aantal babyzitjes | 1 of |
| Max aantal zitverhogers | 1 |
| Keuken | |
| Koelkast | Ja |
| Koelkast inhoud | 130 liter |
| Vriezer | Ja |
| Magnetron | Ja |
| Gasfornuis | Ja |
| Gasfornuis capaciteit | 2 pitten |
| Oven | Nee |
| Grill | Nee |
| Bedden | |
| Aantal bedden | 2 |
| Bedafmetingen bed 1 | 1,91 X 1,78 m (lengte x breedte) |
| Bedafmetingen bed 2 | 1,75 X 0,66 m (lengte x breedte) |
| Extra’s | |
| Douche | Ja |
| Toilet | Ja |
| TV/DVD | Nee |
| Radio/CD | Ja + bluetooth, USB, DVD-speler met scherm |
| Luifel aanwezig | Nee |
| Extra | Achteruitrijcamera, kluisje, buitentafel, draaibare stoelen in de cabine, cruise control, zonnepaneel, horren (deels in Australië) |
| Airco/verwarming | |
| Airco bestuurdersruimte | Ja |
| Airco leefruimte | Nee (Nieuw-Zeeland) / Ja (Australië) |
| Verwarming bestuurdersruimte | Ja |
| Verwarming leefruimte | Ja |
Informatie Verhuurder
Deze gegevens zijn een indicatie van het voertuig. Specificaties kunnen ter plekke afwijken van de hiernaast genoemde. Dit is afhankelijk van het bouwjaar en de beschikbaarheid. Ook kunnen er (kleine) verschillen zijn tussen de modellen die in Australië of Nieuw-Zeeland verhuurd worden. Wanneer blijkt dat de verhuurder wegens onvoorziene omstandigheden het gereserveerde campertype niet kan leveren, behoudt hij het recht voor deze te vervangen voor een vergelijkbaar of groter campertype. Eventuele extra kosten die hieruit voortvloeien, voor bijvoorbeeld brandstofverbruik, campingplaatsen, ferry overtocht e.d. komen niet in aanmerking voor restitutie en worden niet vergoed door de verhuurder en/of Campers Down Under.


























In een uur tijd geeft Karin, eigenaresse van Campers Down Under, praktische tips over routes, bezienswaardigheden, beste reistijd, campertypes en kosten. Je krijgt duidelijke info én je kunt je vragen live stellen via de chat. Dus meld je nu aan!