Apollo Euro Mini camper huren?
De Apollo Euro Mini is een compacte 2WD camper met toilet en douche aan boord. Deze camper is geschikt voor 2 personen en biedt net wat meer comfort dan de Hitop, terwijl hij compact blijft in formaat. Een goede keuze als je zelfstandig wilt reizen en niet afhankelijk wilt zijn van sanitaire voorzieningen op campings. Wil je meer ruimte, dan is de Euro Tourer een beter alternatief. Zoek je een jongere camper, dan is de Trailblazer van Britz een beter alternatief.
De Apollo Euro Mini is te huur in: Adelaide, Alice Springs, Brisbane, Broome, Cairns, Darwin, Melbourne, Perth, Sydney.
Eénrichtingshuur is vaak mogelijk, maar moet eerst worden aangevraagd.
| Voertuig | |
|---|---|
| Camperleeftijd | 0-4 jaar in gebruik (indicatie, geen garantie) |
| Geschikt voor | 2 Volwassenen |
| Aandrijving | 2WD |
| Motor | Diesel |
| Versnelling | Automaat |
| Lengte | 5,94 m |
| Breedte | 2,06 m |
| Hoogte | 3,10 m |
| Stahoogte binnen | 1,90 m |
| Brandstoftank | 80 liter |
| Brandstofverbruik | 12 ltr/100 km |
| Gordel bestuurdersruimte | 2 gordels |
| Gordel leefruimte | 0 gordels |
| Stuurbekrachtiging | Ja |
| Watertank | Ja |
| Watertank capaciteit | 110 liter |
| Afvalwatertank | Ja, 110 liter |
| Koud water | Ja |
| Warm water | Ja |
| Interne doorloop | Ja (beschikbaar bij sommige modellen) |
| GPS | Nee |
| Slide out | Nee |
| Capaciteit | |
| Volwassenen | 2 |
| Kinderen | 0 |
| Max Babyzitjes | 0 |
| Max Zitverhogers | 0 |
| Keuken | |
| Koelkast | Ja |
| Koelkast inhoud | 80 liter |
| Vriezer | Ja |
| Magnetron | Ja |
| Gasfornuis | Ja |
| Gasfornuis capaciteit | 2 pitten |
| Oven | Nee |
| Grill | Nee |
| Bedden | |
| Aantal bedden | 1 |
| Bedafmetingen | 1,88 X 1,62 (lengte x breedte) |
| Extra’s | |
| Douche | Ja |
| Toilet | Ja |
| TV/DVD | Nee |
| Radio/CD | Ja + mediaplayer |
| Luifel aanwezig | Nee |
| Extra | Achteruitrijcamera en sensor, deels horren |
| Airco/verwarming | |
| Airco bestuurdersruimte | Ja |
| Airco leefruimte | Ja |
| Verwarming bestuurdersruimte | Ja |
| Verwarming leefruimte | Ja |
Informatie Verhuurder
Deze gegevens zijn een indicatie van het voertuig. Specificaties kunnen ter plekke afwijken van de hiernaast genoemde. Dit is afhankelijk van het bouwjaar en de beschikbaarheid. Ook kunnen er (kleine) verschillen zijn tussen de modellen die in Australië of Nieuw-Zeeland verhuurd worden. Wanneer blijkt dat de verhuurder wegens onvoorziene omstandigheden het gereserveerde campertype niet kan leveren, behoudt hij het recht voor deze te vervangen voor een vergelijkbaar of groter campertype. Eventuele extra kosten die hieruit voortvloeien, voor bijvoorbeeld brandstofverbruik, campingplaatsen, ferry overtocht e.d. komen niet in aanmerking voor restitutie en worden niet vergoed door de verhuurder en/of Campers Down Under.

























In een uur tijd geeft Karin, eigenaresse van Campers Down Under, praktische tips over routes, bezienswaardigheden, beste reistijd, campertypes en kosten. Je krijgt duidelijke info én je kunt je vragen live stellen via de chat. Dus meld je nu aan!