Star RV Polaris 6 camper huren?
De Star RV Polaris 6 is een ruime 2WD motorhome geschikt voor 4 volwassenen en 2 kinderen. De camper heeft één vast bed in de alkoof, een bed dat wordt opgebouwd uit de grootste zithoek en een extra kinderbed van de zithoek in het midden. Ook is het voorzien van een keuken en een badkamer met toilet en douche. Dit maakt hem praktisch voor gezinnen of reisgezelschappen die graag met meerdere personen reizen en toch comfort willen onderweg. Houd er rekening mee dat dit een oudere camper is met kans op veel gebruikerssporen en schades. Wil je liever een jongere camper, dan zijn de Apollo Euro Deluxe of de Cruisin’ Discovery een goed alternatief.
De Star RV Polaris 6 is te huur in Australië in Adelaide, Brisbane, Cairns, Melbourne, Perth, Sydney. En de Star RV Polaris 6 is te huur in Nieuw-Zeeland in Auckland, Christchurch, Queenstown.
Eénrichtingshuur in Australië of in Nieuw-Zeeland is vaak mogelijk, maar moet eerst worden aangevraagd.
| Voertuig | |
|---|---|
| Camperleeftijd | In gebruik sinds 2018 |
| Geschikt voor | 4 Volwassenen en 2 kinderen |
| Aandrijving | 2WD |
| Motor | Diesel |
| Versnelling | Automaat |
| Lengte | 7,70 m (Nieuw-Zeeland) / 7,20 – 7,90 m (Australië) |
| Breedte | 2,30 m |
| Hoogte | 3,50 m – 3,60 m |
| Stahoogte binnen | 2,00 m |
| Brandstoftank | 70 – 90 liter |
| Brandstofverbruik | 14 ltr/100km |
| Gordel bestuurdersruimte | 2 gordels |
| Gordel leefruimte | 4 gordels |
| Stuurbekrachtiging | Ja |
| Watertank | Ja |
| Watertank capaciteit | 87 liter |
| Afvalwatertank | Ja |
| Afvalwatertank capaciteit | 87 liter |
| Koud water | Ja |
| Warm water | Ja |
| Interne doorloop | Ja |
| GPS | Nee |
| Slide out | Nee |
| Capaciteit | |
| Volwassenen | 4 |
| Kinderen | 2 |
| Max aantal babyzitjes | 2 of |
| Max aantal zitverhogers | 2 |
| Keuken | |
| Koelkast | Ja |
| Koelkast inhoud | 150 liter |
| Vriezer | Ja |
| Magnetron | Ja |
| Gasfornuis | Ja |
| Gasfornuis capaciteit | 3 pitten |
| Oven | Nee |
| Grill | Nee |
| Bedden | |
| Aantal bedden | 3 |
| Bed boven de cabine | 2,10 m x 1,40 m (lengte x breedte) of 2,10 X 1,30 m (lengte x breedte) |
| Bed achter | 2,10 m x 1,40 m (lengte x breedte) |
| Bed midden | 1,90 m x 1,20 m (lengte x breedte) |
| Extra’s | |
| Douche | Ja |
| Toilet | Ja |
| TV/DVD | Alleen DVD |
| Radio/CD | Ja + AUX/USB |
| Luifel aanwezig | Ja |
| Kluisje | Nee |
| Extra | Cruise control |
| Airco/verwarming | |
| Airco bestuurdersruimte | Ja |
| Airco leefruimte | Alleen op stroom (Australië) / Nee (Nieuw-Zeeland) |
| Verwarming bestuurdersruimte | Ja |
| Verwarming leefruimte | Ja |
Informatie Verhuurder
Deze gegevens zijn een indicatie van het voertuig. Specificaties kunnen ter plekke afwijken van de hiernaast genoemde. Dit is afhankelijk van het bouwjaar en de beschikbaarheid. Ook kunnen er (kleine) verschillen zijn tussen de modellen die in Australië of Nieuw-Zeeland verhuurd worden. Wanneer blijkt dat de verhuurder wegens onvoorziene omstandigheden het gereserveerde campertype niet kan leveren, behoudt hij het recht voor deze te vervangen voor een vergelijkbaar of groter campertype. Eventuele extra kosten die hieruit voortvloeien, voor bijvoorbeeld brandstofverbruik, campingplaatsen, ferry overtocht e.d. komen niet in aanmerking voor restitutie en worden niet vergoed door de verhuurder en/of Campers Down Under.




















In een uur tijd geeft Karin, eigenaresse van Campers Down Under, praktische tips over routes, bezienswaardigheden, beste reistijd, campertypes en kosten. Je krijgt duidelijke info én je kunt je vragen live stellen via de chat. Dus meld je nu aan!