Star RV Polaris 2 camper
De Star RV Polaris 2 is een compacte 2WD camper voor 2 personen met een vast bed. Deze camper beschikt over een badkamer en een luifel, wat hem geschikt maakt voor reizigers die comfortabel en zelfstandig willen reizen zonder een groot voertuig te rijden. Door de compacte afmetingen is hij prettig in gebruik en ideaal voor stellen die een overzichtelijke camper zoeken met vaste voorzieningen. Zoek je een groter model met vergelijkbare indeling, dan zijn de Maui Ultima of Apollo Euro Tourer betere alternatieven.
De Star RV Polaris 2 is te huur in Australië in Adelaide, Brisbane, Cairns, Melbourne, Perth, Sydney. En de Star RV Polaris 2 is te huur in Nieuw-Zeeland in Auckland, Christchurch, Queenstown.
Eénrichtingshuur in Australië of in Nieuw-Zeeland is vaak mogelijk, maar moet eerst worden aangevraagd.
| Voertuig | |
|---|---|
| Camperleeftijd | In gebruik sinds 2023 in Nieuw-Zeeland en sinds 2023–2024 in Australië |
| Geschikt voor | 2 Volwassenen |
| Aandrijving | 2WD |
| Motor | Diesel |
| Versnelling | Automaat |
| Lengte | 6,40 m |
| Breedte | 2,10 m |
| Hoogte | 2,60 m |
| Stahoogte binnen | 1,85 m |
| Brandstoftank | 90 liter |
| Brandstofverbruik | 14 ltr/100km |
| Gordel bestuurdersruimte | 2 gordels |
| Gordel leefruimte | 2 gordels |
| Stuurbekrachtiging | Ja |
| Watertank | Ja |
| Watertank capaciteit | 80 – 90 liter |
| Afvalwatertank | Ja |
| Afvalwatertank capaciteit | 90 – 100 liter (Australië) / 60 liter (Nieuw-Zeeland) |
| Koud water | Ja |
| Warm water | Ja |
| Interne doorloop | Ja |
| GPS | Nee |
| Slide out | Nee |
| Capaciteit | |
| Volwassenen | 2 |
| Kinderen | 0 |
| Max Babyzitjes | – |
| Max Zitverhogers | – |
| Keuken | |
| Koelkast | Ja |
| Koelkast inhoud | 90 liter |
| Vriezer | Ja |
| Magnetron | Ja |
| Gasfornuis | Ja |
| Gasfornuis capaciteit | 2 pitten |
| Oven | Nee |
| Grill | Nee |
| Bedden | |
| Aantal bedden | 1 |
| Bed achterin | 1,84 X 1,32 m (lengte x breedte, Australië) / 1,89 X 1,32 m (breedte x lengte, Nieuw-Zeeland) |
| Extra’s | |
| Douche | Ja |
| Toilet | Ja |
| TV/DVD | Ja |
| Radio/CD | Ja + AUX/USB, Apple Carplay/Android Auto |
| Luifel aanwezig | Ja |
| Kluisje | Nee |
| Extra | Cruise control, achteruitrij camera, draaibare stoelen in de cabine, horren |
| Airco/verwarming | |
| Airco bestuurdersruimte | Ja |
| Airco leefruimte | Ja (Australië) / Nee (Nieuw-Zeeland) |
| Verwarming bestuurdersruimte | Ja |
| Verwarming leefruimte | Ja |
Informatie Verhuurder
Deze gegevens zijn een indicatie van het voertuig. Specificaties kunnen ter plekke afwijken van de hiernaast genoemde. Dit is afhankelijk van het bouwjaar en de beschikbaarheid. Ook kunnen er (kleine) verschillen zijn tussen de modellen die in Australië of Nieuw-Zeeland verhuurd worden. Wanneer blijkt dat de verhuurder wegens onvoorziene omstandigheden het gereserveerde campertype niet kan leveren, behoudt hij het recht voor deze te vervangen voor een vergelijkbaar of groter campertype. Eventuele extra kosten die hieruit voortvloeien, voor bijvoorbeeld brandstofverbruik, campingplaatsen, ferry overtocht e.d. komen niet in aanmerking voor restitutie en worden niet vergoed door de verhuurder en/of Campers Down Under.































In een uur tijd geeft Karin, eigenaresse van Campers Down Under, praktische tips over routes, bezienswaardigheden, beste reistijd, campertypes en kosten. Je krijgt duidelijke info én je kunt je vragen live stellen via de chat. Dus meld je nu aan!