Mighty Duo camper huren?
De Mighty Duo is een compacte 2WD camper met toilet, douche, een vrije doorloop en een ruim bed, gericht op reizigers met een kleiner budget. Deze camper is geschikt voor twee personen en biedt alles wat je nodig hebt voor zelfstandig reizen, zonder overbodige luxe. Houd er rekening mee dat dit een oudere camper is met kans op veel gebruikerssporen en schades. Zoek je een jongere camper van hetzelfde type, dan zijn de Apollo Euro Deluxe of Cruisin’ Discovery (alleen Australië) betere alternatieven.
De Mighty Duo is te huur in Adelaide, Alice Springs, Brisbane, Broome, Cairns, Darwin, Melbourne, Perth, Sydney.
Eénrichtingshuur is vaak mogelijk, maar moet eerst worden aangevraagd.
| Voertuig | |
|---|---|
| Let op | Dit is een oudere budgetcamper. Een huurcamper wordt intensief gebruikt met schades, gebruikssporen en slijtage tot gevolg. Hoe ouder de camper en hoe vaker verhuurd, des te groter en meer zichtbaar worden deze schades, gebruikssporen en slijtage. |
| Camperleeftijd | 4 tot 8 jaar in gebruik (indicatie, geen garantie) |
| Geschikt voor | 2 Volwassenen |
| Aandrijving | 2WD |
| Motor | Diesel |
| Versnelling | Automaat |
| Lengte | 5,94 m |
| Breedte | 2,06 m |
| Hoogte | 3,10 m |
| Stahoogte binnen | 1,90 m |
| Brandstoftank | 80 liter |
| Brandstofverbruik | 12 ltr/100km |
| Gordel bestuurdersruimte | 2 gordels |
| Gordel leefruimte | 0 gordels |
| Stuurbekrachtiging | Ja |
| Watertank | Ja |
| Afvalwatertank | Ja |
| Koud water | Ja |
| Warm water | Ja |
| Interne doorloop | Ja (beschikbaar in sommige modellen) |
| GPS | Nee |
| Slide out | Nee |
| Capaciteit | |
| Volwassenen | 2 |
| Kinderen | 0 |
| Max aantal babyzitjes | 0 |
| Max aantal zitverhogers | 0 |
| Keuken | |
| Koelkast | Ja |
| Koelkast inhoud | 80 liter |
| Vriezer | Ja |
| Magnetron | Ja |
| Gasfornuis | Ja |
| Gasfornuis capaciteit | 2 pitten |
| Oven | Nee |
| Grill | Nee |
| Bedden | |
| Aantal bedden | 1 |
| Bedafmetingen | 1,85 X 1,62 m (lengte x breedte) |
| Extra’s | |
| Douche | Ja |
| Toilet | Ja |
| TV/DVD | Nee |
| Radio/CD | Ja |
| Luifel aanwezig | Nee |
| Extra | Zonnepaneel, deels horren |
| Airco/verwarming | |
| Airco bestuurdersruimte | Ja |
| Airco leefruimte | Ja |
| Verwarming bestuurdersruimte | Ja |
| Verwarming leefruimte | Ja |
Informatie Verhuurder
Deze gegevens zijn een indicatie van het voertuig. Specificaties kunnen ter plekke afwijken van de hiernaast genoemde. Dit is afhankelijk van het bouwjaar en de beschikbaarheid. Ook kunnen er (kleine) verschillen zijn tussen de modellen die in Australië of Nieuw-Zeeland verhuurd worden. Wanneer blijkt dat de verhuurder wegens onvoorziene omstandigheden het gereserveerde campertype niet kan leveren, behoudt hij het recht voor deze te vervangen voor een vergelijkbaar of groter campertype. Eventuele extra kosten die hieruit voortvloeien, voor bijvoorbeeld brandstofverbruik, campingplaatsen, ferry overtocht e.d. komen niet in aanmerking voor restitutie en worden niet vergoed door de verhuurder en/of Campers Down Under.













