McRent Kiwi Compact camper huren?
De McRent Kiwi Compact is een luxe semi-integraal camper voor 3 personen met twee enkele bedden achterin, die ook eenvoudig om te bouwen zijn tot één groot bed. Daarnaast is er nog een hefbed voorin. Een fijne camper voor stellen of kleine gezelschappen die comfort willen combineren met een overzichtelijke camper. McRent biedt luxe Europese campers en heeft maar een kleine vloot, dus wij adviseren om minimaal een jaar voor vertrek te boeken! Is deze camper uitverkocht, dan is de Maui Cascade een goed alternatief.
De McRent Kiwi Compact is te huur in Auckland en Christchurch.
Eénrichtingshuur is vaak mogelijk, maar moet eerst worden aangevraagd.
| Voertuig | |
|---|---|
| Let op | Bij McRent huur je een camper in de categorie Comfort Plus. Een specifieke fabrikant, type of indeling is niet gegarandeerd. Bij de McRent campers in Nieuw-Zeeland bevindt het stuur zich aan de rechterzijde in tegenstelling tot hetgeen op de foto’s zichtbaar is. |
| Campermodel | Just Go T 6615 EB+ of vergelijkbaar |
| Camperleeftijd | Slechts 2 jaar in gebruik |
| Geschikt voor | 3 Volwassenen |
| Aandrijving | 2WD |
| Motor | Diesel |
| Brandstoftank | 70 liter |
| Brandstofverbruik | 8 – 11 ltr / 100 km |
| Versnelling | Automaat |
| Lengte | 6,96 m – 6,99 m |
| Breedte | 2,33 m |
| Hoogte | 2,94 m |
| Stahoogte binnen | 2,13 m |
| Stuurbekrachtiging | Ja |
| Watertank | Ja |
| Watertank capaciteit | 105 liter |
| Afvalwatertank | Ja |
| Afvalwatertank capaciteit | 95 liter |
| Koud water | Ja |
| Warm water | Ja |
| Interne doorloop | Ja |
| Capaciteit | |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 4 |
| Kinderautostoel | 2 (met 3 punts gordel) |
| Keuken | |
| Koelkast | Ja, 83 liter |
| Vriezer | Ja, 11 liter |
| Magnetron | Nee |
| Gasfornuis | Ja |
| Gasfornuis capaciteit | 2 pitten |
| Oven | Ja |
| Bedden | |
| Aantal bedden | 3 |
| Bedden achterin Pull down bed |
2 enkele bedden van 2,00 m x 0,80 m (lengte x breedte) 2,00 m x 0,85 m (lengte x breedte) |
| Extra’s | |
| Douche | Ja |
| Toilet | Ja |
| TV/DVD | Smart TV |
| Radio | Ja |
| Luifel aanwezig | Ja |
| Kluisje | Nee |
| Extra | Fietsrek, Apple CarPlay en Android Auto |
| Airco/verwarming | |
| Airco bestuurdersruimte | Ja |
| Airco leefruimte | Nee |
| Verwarming bestuurdersruimte | Ja |
| Verwarming leefruimte | Nee |
Informatie Verhuurder
Deze gegevens zijn een indicatie van het voertuig. Specificaties kunnen ter plekke afwijken van de hiernaast genoemde. Dit is afhankelijk van het bouwjaar en de beschikbaarheid. Ook kunnen er (kleine) verschillen zijn tussen de modellen die in Australië of Nieuw-Zeeland verhuurd worden. Wanneer blijkt dat de verhuurder wegens onvoorziene omstandigheden het gereserveerde campertype niet kan leveren, behoudt hij het recht voor deze te vervangen voor een vergelijkbaar of groter campertype. Eventuele extra kosten die hieruit voortvloeien, voor bijvoorbeeld brandstofverbruik, campingplaatsen, ferry overtocht e.d. komen niet in aanmerking voor restitutie en worden niet vergoed door de verhuurder en/of Campers Down Under.










In een uur tijd geeft Karin, eigenaresse van Campers Down Under, praktische tips over routes, bezienswaardigheden, beste reistijd, campertypes en kosten. Je krijgt duidelijke info én je kunt je vragen live stellen via de chat. Dus meld je nu aan!