In het laatste kwartaal van 2020 wordt een zogenaamd digitaal coronapaspoort getest in de luchtvaart. Een goede stap in het kunnen versoepelen van reisrestricties!
Bosbranden in Australië
Natuurlijk volgen wij het nieuws over de bosbranden in Australië op de voet. Vrijwel elke dag ontvangen wij informatie van onze agenten en verhuurders ter plekke. Bosbranden horen bij Australië als kangoeroes en koala’s en deze zijn zelfs nodig om dode planten en bomen op te ruimen. De situatie is dit jaar echter ernstiger dan voorgaande jaren. Dit heeft te maken met zeer droge condities in de staten Queensland en New South Wales en de wind die het vuur telkens verplaatst. In Queensland is het regenseizoen inmiddels in volle gang wat een positief effect heeft op de branden.
Op onderstaande pagina’s en met de volgende apps kunt u dagelijks actuele informatie over de branden en afgesloten wegen bekijken:
- Live Traffic NSW en de bijbehorende app
- Fires near me en de bijbehorende app
- Queensland Traffic
- Bosbranden Queensland
- Bosbranden South Australia
- Bosbranden Victoria
- Bosbranden Tasmania
- Bosbranden Western Australia
Op onze Facebook-pagina plaatsen wij zeer regelmatig een update met actuele informatie.