Mighty Deuce camper huren?
De Mighty Deuce is een compacte 2WD camper met alles aan boord, inclusief toilet en douche. Het is een oudere budgetcamper, maar praktisch ingericht voor twee personen die zelfstandig willen reizen en graag alles bij de hand hebben. Houd er rekening mee dat dit een oudere camper is met kans op veel gebruikerssporen en schades. Wil je het bed opgemaakt kunnen laten, dan is de Apollo Euro Tourer of Maui Ultima een beter alternatief.
De Mighty Deuce is te huur in Australië in Adelaide, Alice Springs, Brisbane, Broome, Cairns, Darwin, Melbourne, Perth, Sydney. En de Mighty Deuce is te huur in Nieuw-Zeeland in Auckland, Christchurch, Queenstown.
Eénrichtingshuur in Australië of in Nieuw-Zeeland is vaak mogelijk, maar moet eerst worden aangevraagd.
| Voertuig | |
|---|---|
| Let op | Dit is een budgetcamper, tussen de 4 en 8 jaar in gebruik. Huurcampers worden intensief gebruikt, wat kan leiden tot schade, gebruikssporen en slijtage. Hoe ouder de camper en hoe vaker hij verhuurd is, des te groter en zichtbaarder deze tekenen van gebruik worden. |
| Camperleeftijd | In gebruik 4 -6 jaar (Australië) / 6 – 8 jaar (Nieuw-Zeeland) |
| Geschikt voor | 2 Volwassenen |
| Aandrijving | 2WD |
| Motor | Diesel |
| Versnelling | Automaat |
| Lengte | 7,00 – 7,10 m (Australië) / 7,05 – 7,20 m (Nieuw-Zeeland) |
| Breedte | 1,93 – 2,04 m (Australië) / 1,93 – 2,04 m (Nieuw-Zeeland) |
| Hoogte | 2,80 – 3,20 m (Australië) / 2,80 – 3,20 m (Nieuw-Zeeland) |
| Stahoogte binnen | 1,90 m |
| Brandstoftank | 71 – 75 liter |
| Brandstofverbruik | 9 – 12 ltr/100km |
| Gordel bestuurdersruimte | 2 gordels |
| Gordel leefruimte | 0 gordels |
| Stuurbekrachtiging | Ja |
| Watertank | Ja |
| Afvalwatertank | Ja |
| Koud water | Ja |
| Warm water | Ja |
| Interne doorloop | Ja |
| GPS | Nee |
| Slide out | Nee |
| Capaciteit | |
| Volwassenen | 2 |
| Kinderen | 0 |
| Max aantal kinderautostoelen | 0 |
| Keuken | |
| Koelkast | Ja |
| Vriezer | Ja |
| Magnetron | Ja |
| Gasfornuis | Ja |
| Gasfornuis capaciteit | 3 pitten |
| Oven | Nee |
| Grill | Nee |
| Bedden | |
| Aantal bedden | 1 |
| Bedafmetingen | 1,90 X 1,70 m (lengte x breedte) |
| Extra’s | |
| Douche | Ja |
| Toilet | Ja |
| TV/DVD | Nee |
| Radio/CD | Ja |
| Luifel aanwezig | Nee |
| Kluisje | Nee |
| Airco/verwarming | |
| Airco bestuurdersruimte | Ja |
| Airco leefruimte | Ja 240V (Australië) / Nee (Nieuw-Zeeland) |
| Verwarming bestuurdersruimte | Ja |
| Verwarming leefruimte | Ja 240V (Australië) / Gas of Diesel (Nieuw-Zeeland) |
Informatie Verhuurder
Deze gegevens zijn een indicatie van het voertuig. Specificaties kunnen ter plekke afwijken van de hiernaast genoemde. Dit is afhankelijk van het bouwjaar en de beschikbaarheid. Ook kunnen er (kleine) verschillen zijn tussen de modellen die in Australië of Nieuw-Zeeland verhuurd worden. Wanneer blijkt dat de verhuurder wegens onvoorziene omstandigheden het gereserveerde campertype niet kan leveren, behoudt hij het recht voor deze te vervangen voor een vergelijkbaar of groter campertype. Eventuele extra kosten die hieruit voortvloeien, voor bijvoorbeeld brandstofverbruik, campingplaatsen, ferry overtocht e.d. komen niet in aanmerking voor restitutie en worden niet vergoed door de verhuurder en/of Campers Down Under.
















