Mighty Big Six camper huren?
De Mighty Big Six is een ruime 2WD motorhome voor 4 volwassenen en 2 kinderen. Deze camper is voorzien van een keuken, badkamer met toilet en douche, twee zithoeken, een vast bed in de alkoof, een bed dat wordt opgebouwd uit de grootste zithoek en een extra kinderbed van de zithoek in het midden. Ideaal voor gezinnen of groepen die samen willen reizen en voldoende slaapruimte nodig hebben. Houd er rekening mee dat dit een oudere camper is met kans op veel gebruikerssporen en schades. Zoek je een jongere camper van hetzelfde type, dan zijn de Apollo Euro Mini of Cruisin’ Rover betere alternatieven.
De Mighty Big Six is te huur in Australië in Adelaide, Alice Springs, Brisbane, Broome, Cairns, Darwin, Melbourne, Perth, Sydney. En de Mighty Big Six is te huur in Nieuw-Zeeland in Auckland, Christchurch, Queenstown.
Eénrichtingshuur in Australië of in Nieuw-Zeeland is vaak mogelijk, maar moet eerst worden aangevraagd.
| Voertuig | |
|---|---|
| Let op | Dit is een budgetcamper van 4 tot 7 jaar in gebruik. Huurcampers worden intensief gebruikt, wat kan leiden tot schade, gebruikssporen en slijtage. Hoe ouder de camper en hoe vaker hij verhuurd is, des te groter en zichtbaarder deze tekenen van gebruik worden. |
| Camperleeftijd | In gebruik 4–7 jaar (Australië) / 5–7 jaar (Nieuw-Zeeland) |
| Geschikt voor | 4 Volwassenen en 2 kinderen |
| Kenmerk | Deze camper komt in meerdere uitvoeringen voor |
| Aandrijving | 2WD |
| Motor | Diesel |
| Versnelling | Automaat |
| Lengte | 7,55 – 7,90 m (Australië) / 7,50 – 7,70 m (Nieuw-Zeeland) |
| Breedte | 2,25 – 2,45 m (Australië) / 2,25 – 2,30 m (Nieuw-Zeeland) |
| Hoogte | 3,35 – 3,60 m (Australië) / 3,40 – 3,60 m (Nieuw-Zeeland) |
| Stahoogte binnen | 2,00 – 2,15 m (Australië) / 2,10 – 2,15 m (Nieuw-Zeeland) |
| Brandstoftank | 71 – 100 liter (Australië) / 71 – 75 liter (Nieuw-Zeeland) |
| Brandstofverbruik | 18 ltr/100km |
| Gordel bestuurdersruimte | 2 gordels |
| Gordel leefruimte | 4 gordels |
| Stuurbekrachtiging | Ja |
| Watertank | Ja |
| Watertank capaciteit | 75 liter |
| Afvalwatertank | Ja |
| Afvalwatertank capaciteit | 75 liter |
| Koud water | Ja |
| Warm water | Ja |
| Interne doorloop | Ja |
| GPS | Nee |
| Slide out | Nee |
| Capaciteit | |
| Volwassenen | 4 |
| Kinderen | 2 |
| Max. aantal kinderautostoelen | 2 (voor kinderen tussen 0 en 4 jaar of tussen 4 en 7 jaar) |
| Keuken | |
| Koelkast | Ja |
| Koelkast inhoud | 110 liter |
| Vriezer | Ja |
| Magnetron | Ja |
| Gasfornuis | Ja |
| Gasfornuis capaciteit | 4 pitten |
| Oven | Nee |
| Grill | Nee |
| Bedden | |
| Aantal bedden | 3 |
| Bed 1 | 2,10 x 1.35 – 1,45 (lengte x breedte) |
| Bed 2 | 2,10 X 1,40 (lengte x breedte) |
| Bed 3 | 1,84 x 1,15 (lengte x breedte) |
| Extra’s | |
| Douche | Ja |
| Toilet | Ja |
| TV/DVD | Ja |
| Radio/CD | Ja |
| Luifel aanwezig | Ja |
| Kluisje | Nee |
| Airco/verwarming | |
| Airco bestuurdersruimte | Ja |
| Airco leefruimte | Ja 240V (Australië) / Nee (Nieuw-Zeeland) |
| Verwarming bestuurdersruimte | Ja |
| Verwarming leefruimte | Ja 240V (Australië) / Gas of Diesel (Nieuw-Zeeland) |
Informatie Verhuurder
Deze gegevens zijn een indicatie van het voertuig. Specificaties kunnen ter plekke afwijken van de hiernaast genoemde. Dit is afhankelijk van het bouwjaar en de beschikbaarheid. Ook kunnen er (kleine) verschillen zijn tussen de modellen die in Australië of Nieuw-Zeeland verhuurd worden. Wanneer blijkt dat de verhuurder wegens onvoorziene omstandigheden het gereserveerde campertype niet kan leveren, behoudt hij het recht voor deze te vervangen voor een vergelijkbaar of groter campertype. Eventuele extra kosten die hieruit voortvloeien, voor bijvoorbeeld brandstofverbruik, campingplaatsen, ferry overtocht e.d. komen niet in aanmerking voor restitutie en worden niet vergoed door de verhuurder en/of Campers Down Under.

























