McRent Family Luxury camper huren?
De McRent Family Luxury is een luxe motorhome voor 4 volwassenen en 2 kinderen met alkoof en twee vaste bedden. De zithoek in het midden is om te bouwen tot kinderbed. De vaste bedden zorgen voor gemak en rust, zonder dagelijks te hoeven ombouwen. Een fijne camper voor langere reizen met meerdere personen. McRent biedt luxe Europese campers en heeft maar een kleine vloot, dus wij adviseren om minimaal een jaar voor vertrek te boeken! Is deze camper uitverkocht, dan is de Maui River een goed alternatief.
De McRent Family Luxury is te huur in Auckland en Christchurch.
Eénrichtingshuur is vaak mogelijk, maar moet eerst worden aangevraagd.
| Voertuig | |
|---|---|
| Let op | Bij McRent huur je een camper in de categorie Family Luxury. Een specifieke fabrikant, type of indeling is niet gegarandeerd. Bij de McRent campers in Nieuw-Zeeland bevindt het stuur zich aan de rechterzijde in tegenstelling tot hetgeen op de foto’s zichtbaar is. |
| Campermodel | Sunlight A 6977 of vergelijkbaar |
| Geschikt voor | 4 Volwassenen en 2 kinderen |
| Rijbewijs | B |
| Camperleeftijd | 0–2 jaar in gebruik |
| Aandrijving | 2WD |
| Motor | Diesel |
| Brandstoftank | 90 liter |
| Brandstofverbruik | 11 – 13 ltr / 100 km |
| Versnelling | Automaat |
| Lengte | 7,25 m |
| Breedte | 2,32 m |
| Hoogte | 3,14 m |
| Stahoogte binnen | 1,95 m |
| Stuurbekrachtiging | Ja |
| Watertank | Ja |
| Watertank capaciteit | 122 liter |
| Afvalwatertank | Ja |
| Afvalwatertank capaciteit | 92 liter |
| Koud water | Ja |
| Warm water | Ja |
| Interne doorloop | Ja |
| Capaciteit | |
| Aantal zitplaatsen met gordel | 6 |
| Kinderautostoel | 2 |
| Keuken | |
| Koelkast | Ja, 117 liter |
| Vriezer | Ja |
| Magnetron | Nee |
| Gasfornuis | Ja |
| Gasfornuis capaciteit | 3 pitten |
| Oven | Nee |
| Bedden | |
| Aantal bedden | 3 |
| Bed achter | 2,10 X 1,50/1,35 m (lengte X breedte) |
| Bed voorin (alkoof) | 2,10 X 1,60 m (lengte X breedte) |
| Bed midden (dinette) | 1,85 X 1,00 m (lengte X breedte) |
| Extra’s | |
| Douche | Ja |
| Toilet | Ja |
| TV/DVD | Smart TV |
| Radio | Ja |
| Luifel aanwezig | Ja |
| Kluisje | Nee |
| Extra | Fietsrek |
| Airco/verwarming | |
| Airco bestuurdersruimte | Ja |
| Airco leefruimte | Nee |
| Verwarming bestuurdersruimte | Ja |
| Verwarming leefruimte | Ja |
Informatie Verhuurder
Deze gegevens zijn een indicatie van het voertuig. Specificaties kunnen ter plekke afwijken van de hiernaast genoemde. Dit is afhankelijk van het bouwjaar en de beschikbaarheid. Ook kunnen er (kleine) verschillen zijn tussen de modellen die in Australië of Nieuw-Zeeland verhuurd worden. Wanneer blijkt dat de verhuurder wegens onvoorziene omstandigheden het gereserveerde campertype niet kan leveren, behoudt hij het recht voor deze te vervangen voor een vergelijkbaar of groter campertype. Eventuele extra kosten die hieruit voortvloeien, voor bijvoorbeeld brandstofverbruik, campingplaatsen, ferry overtocht e.d. komen niet in aanmerking voor restitutie en worden niet vergoed door de verhuurder en/of Campers Down Under.















