Go Cheap Henty camper huren?
De Go Cheap Henty is een 2WD motorhome voor 4 personen en geschikt voor reizigers die met een kleiner budget op pad willen. De camper heeft één vast bed en twee zithoeken, waarvan de achterste omgebouwd kan worden tot slaapplaats. Aan boord vind je een keuken met grote koelkast en een badkamer met toilet en douche, wat deze camper praktisch maakt voor langere reizen. Zoek je een jongere camper, dan zijn de Cruisin´ Seeker, Cruisin´ Adventurer of Cruisin´ 4 Berth Deluxe betere alternatieven.
De Go Cheap Henty is te huur in Australië in Brisbane, Cairns, Hobart, Melbourne, Perth, Sydney.
Eénrichtingshuur is vaak mogelijk, maar moet eerst worden aangevraagd.
| Voertuig | |
|---|---|
| Let op | Dit is een budgetcamper, tussen de 4 en 7 jaar in gebruik. De huurcamper wordt intensief gebruikt met schades, gebruikssporen en slijtage tot gevolg. Hoe ouder de camper en hoe vaker verhuurd, des te groter en meer zichtbaar worden deze schades, gebruikssporen en slijtage. |
| Camperleeftijd | Ongeveer 4–7 jaar in gebruik |
| Geschikt voor | 4 Volwassenen |
| Aandrijving | 2WD |
| Motor | Diesel |
| Versnelling | Automaat |
| Lengte | 7,20-7,40 m |
| Breedte | 2,30 m |
| Hoogte | 3,50 m |
| Stahoogte binnen | 2,00 m |
| Brandstoftank | 90 liter |
| Brandstofverbruik | 14 ltr/100km |
| Gordel bestuurdersruimte | 2 gordels |
| Gordel leefruimte | 2 gordels |
| Stuurbekrachtiging | Ja |
| Watertank | Ja |
| Watertank capaciteit | 125 liter |
| Afvalwatertank | Ja |
| Afvalwatertank capaciteit | 125 liter |
| Koud water | Ja |
| Warm water | Ja |
| Interne doorloop | Ja |
| GPS | Nee |
| Slide out | Nee |
| Capaciteit | |
| Volwassenen | 4 |
| Kinderen | 0 |
| Max aantal babyzitjes | 2 |
| Of max aantal zitverhogers | 2 |
| Keuken | |
| Koelkast | Ja |
| Koelkast inhoud | 174-190 liter |
| Vriezer | Ja |
| Magnetron | Ja |
| Gasfornuis | Ja |
| Gasfornuis capaciteit | 3 gaspitten, 1 x elektrisch |
| Oven | Nee |
| Grill | Ja |
| Bedden | |
| Aantal bedden | 2 |
| Bed boven de cabine | 2,00 m x 1,30 m (lengte x breedte) |
| Bed achter | 2,10 m x 1,40 m (lengte x breedte) |
| Extra’s | |
| Douche | Ja |
| Toilet | Ja |
| TV/DVD | Ja |
| Radio | Ja + USB en bluetooth |
| Cruise control | Ja |
| Luifel aanwezig | Ja |
| Extra | Horren (deels), zonnepaneel |
| Airco/verwarming | |
| Airco bestuurdersruimte | Ja |
| Airco leefruimte | Ja |
| Verwarming bestuurdersruimte | Ja |
| Verwarming leefruimte | Ja |
Informatie Verhuurder
Deze gegevens zijn een indicatie van het voertuig. Specificaties kunnen ter plekke afwijken van de hiernaast genoemde. Dit is afhankelijk van het bouwjaar en de beschikbaarheid. Ook kunnen er (kleine) verschillen zijn tussen de modellen die in Australië of Nieuw-Zeeland verhuurd worden. Wanneer blijkt dat de verhuurder wegens onvoorziene omstandigheden het gereserveerde campertype niet kan leveren, behoudt hij het recht voor deze te vervangen voor een vergelijkbaar of groter campertype. Eventuele extra kosten die hieruit voortvloeien, voor bijvoorbeeld brandstofverbruik, campingplaatsen, ferry overtocht e.d. komen niet in aanmerking voor restitutie en worden niet vergoed door de verhuurder en/of Campers Down Under.
























